Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję ofert pracy w Niemczech!

08-08-2017, 01:57 PM
Post: #1
Poszukuję ofert pracy w Niemczech!
Szukam pracy w Niemczech, ale wolałbym jechać w jakieś sprawdzone miejsce. Znacie może jakiegoś wartego uwagi pośrednika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2017, 04:20 PM
Post: #2
Poszukuję ofert pracy w Niemczech!
Ja zawsze wyjeżdżam na własną rękę i szukam pracy na miejscu bezpośrednio u Niemców. Oni są jednak bardziej uczciwi niż Polacy…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2017, 04:39 PM
Post: #3
Poszukuję ofert pracy w Niemczech!
Mógłbyś wyjechać, aby opiekować się starszymi osobami? Nie bałbyś się takiej pracy? Może wtedy miałabym coś dla Ciebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2017, 05:39 PM
Post: #4
Poszukuję ofert pracy w Niemczech!
Żadna praca nie jest mi straszna. Nie wiem czy dałbym sobie radę, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie żebym spróbował. O ile oczywiście pracodawca mnie zechceSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2017, 07:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2018 10:42 PM przez kolor.)
Post: #5
Poszukuję ofert pracy w Niemczech!
W takim razie odwiedź stronę internetową laxocare.pl/oferty-pracy/page/2/ i zapoznaj się z zamieszczonymi tam ofertami pracy, poczytaj trochę o pracy przy opiece nad starszymi osobami, zastanów się czy dasz sobie radę i dopiero złóż swoją aplikację. Ja jeżdżę z tą firmą do Niemiec już od kilku lat i jeszcze ani razu nie trafiłam do złego miejsca. Praca nieraz jest ciężka, ale stawki rekompensują wszelkie niedogodności. Myślę, że powinieneś spróbować - nie masz przecież nic do stracenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: