Unikalne forum wielotematyczne
Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Praca i kariera (/dzial-praca-i-kariera)
+--- Wątek: Poszukuję ofert pracy w Niemczech! (/w-poszukuje-ofert-pracy-w-niemczech)



Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - RicardO - 08-08-2017 01:57 PM

Szukam pracy w Niemczech, ale wolałbym jechać w jakieś sprawdzone miejsce. Znacie może jakiegoś wartego uwagi pośrednika?


Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - eminenz - 08-08-2017 04:20 PM

Ja zawsze wyjeżdżam na własną rękę i szukam pracy na miejscu bezpośrednio u Niemców. Oni są jednak bardziej uczciwi niż Polacy…


Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - Czakra - 08-08-2017 04:39 PM

Mógłbyś wyjechać, aby opiekować się starszymi osobami? Nie bałbyś się takiej pracy? Może wtedy miałabym coś dla Ciebie.


Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - RicardO - 08-08-2017 05:39 PM

Żadna praca nie jest mi straszna. Nie wiem czy dałbym sobie radę, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie żebym spróbował. O ile oczywiście pracodawca mnie zechceSmile


Poszukuję ofert pracy w Niemczech! - Czakra - 08-08-2017 07:51 PM

W takim razie odwiedź stronę internetową laxocare.pl/oferty-pracy/page/2/ i zapoznaj się z zamieszczonymi tam ofertami pracy, poczytaj trochę o pracy przy opiece nad starszymi osobami, zastanów się czy dasz sobie radę i dopiero złóż swoją aplikację. Ja jeżdżę z tą firmą do Niemiec już od kilku lat i jeszcze ani razu nie trafiłam do złego miejsca. Praca nieraz jest ciężka, ale stawki rekompensują wszelkie niedogodności. Myślę, że powinieneś spróbować - nie masz przecież nic do stracenia.