Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?

03-14-2016, 12:49 PM
Post: #1
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Drodzy forumowicze i forumowiczki, jak zaznaczyłem w temacie, chciałbym wybielić sobie choć odrobinę zęby, ale nie stać mnie na wizytę u stomatologa. Istnieją może jakieś sposoby na niedrogie, a skuteczne wybielenie zębów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2016, 02:38 PM
Post: #2
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Po pierwsze nie pij kawy i nie pal papierosów, a po drugie spróbuj past wybielających. Może nie zrobią jakiegoś powalającego efektu, ale choć odrobinę na pewno zmienią odcień szkliwa. Naj-skuteczniejsza oczywiście byłaby wizyta u dentysty. Nie lepiej odłożyć sobie odrobinę grosza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2016, 05:01 PM
Post: #3
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Sprawdź zakładkę o higienie jamy ustnej we wszystkich aptekach internetowych, chociażby takich jak Gemini, a na pewno odszukasz jakiś produkt, który pozwala wybielić zęby. Niedawno słyszałam o jakimś naprawdę skutecznym produkcie, ale na nieszczęście jego nazwa wypadła mi z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2016, 06:34 PM
Post: #4
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Pewnie była to Biała Perła system wybielający tego typu jest faktyczne bardzo skuteczny, ale powinieneś używać go po wcześniejszym skonsultowaniu wyboru z dentystą. Przecież nie każde szkliwo może być wystawione na działanie środków wybielających. Osobiście sama korzystałam z tego i mogę Ci polecić pod względem skuteczności – zęby naprawdę zostaną wybielone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2016, 07:12 PM
Post: #5
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Powiem, że faktycznie działa, ale ja np. mam odrobinę wrażliwe dziąsła i odczuwałam czasami ból. Postawiłam jednak na leki tego typu – https://www.aptekagemini.pl/aspirin-c-20...acych.html i wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Lepiej zaopa-trzyć się od razu, bo nie wiadomo jak zareaguje Twój organizmSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2016, 09:16 PM
Post: #6
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Też korzystałam i mam teraz bialutkie zęby jak po profesjonalnym wybielaniu. Moim zdaniem nie warto wydawać kasy na zabiegi u stomatologa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2016, 12:00 AM
Post: #7
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś?
Spróbować nie zaszkodzi, więc pewnie skuszę się skoro tak chwalicie ten produkt. Jak się nie uda to pewnie odłożę trochę pieniędzy i pójdę do dentysty. Dziękuję Wam za pomoc, uwagę, a przede wszystkim cenne rady. Nie pomyślałbym, że mogę mieć nadwrażliwe dziąsła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości