Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?

07-19-2017, 06:39 AM
Post: #1
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
Oboje z żoną od dziecka interesowaliśmy się żeglarstwem. Oszczędzaliśmy kilka lat aby wybrać się na wycieczkę życia. Chcielibyśmy zwiedzić Grecję, ale od strony morza, czy jest możliwość wynajęcia tam jachtu, orientujecie się?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 08:21 AM
Post: #2
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
No jasne Smile. To niesamowite przeżycie obejrzeć te wszystkie stare porty, historyczne miejsca, archipelagi. Co prawda infrastruktura żeglarska pozostawia wiele do życzenia ale dzięki temu stare porty zachowały swój rybacki wygląd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 11:20 AM
Post: #3
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
Widzę, że ty już to przeżyłeś Smile. A jak to wygląda cenowo? Pewnie tanio nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 11:53 AM
Post: #4
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
Wiesz co, jeśli chodzi o wynajem jachtów Grecja w porównaniu z innymi krajami jest dość atrakcyjna i pod tym względem. Sezon żeglarski jest długi, a ceny zależą od ilości chętnych. Podaję ci link: http://www.pasat-charter.pl/czartery-jac...arter.html. Myślę, że spokojnie znajdziesz tam ofertę dla siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 02:11 PM
Post: #5
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
To świetnie Smile. A jeszcze powiedz skąd najlepiej wyruszyc w taki rejs. Chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 05:10 PM
Post: #6
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może?
Ja bym ci polecił Lefkas. Stamtąd dotrzesz do wszystkich wysp takich jak Itaka, Zakyntos czy Korfu. Oczywiście można też z Aten, ale według mnie ta pierwsza opcja jest ciekawsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości