Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?

06-02-2017, 08:17 AM
Post: #1
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Witajcie. Ostatnio sporo czytałem o coachingu i temat bardzo mnie zainteresował. Uważam że pomogło by to pracownikom mojej firmy nie tylko lepiej organizować czas ale także być bardziej efektywnym w tym co robią. Szukam kogoś z okolic Trójmiasta kto prowadzi takie szkolenia. Znacie kogoś takiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 10:08 AM
Post: #2
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
W sumie jest tutaj więcej niż kilka takich miejsc, ale polecam poszukać więcej na temat Magdaleny Walczak. Słyszałem o niej dużo dobrych opinii. Znajomy chodził do niej jak nie radził sobie z nadmiernym stresem w pracy i mówił że bardzo mu to pomogło. Ciekawy jestem jak takie spotkania wyglądają bo nigdy go nie pytałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 10:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2018 04:25 PM przez kolor.)
Post: #3
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Sama organizowałam takie szkolenie dla firmy w Trójmieście. Pracownicy są bardzo zadowoleni i pomogło im to w efektywniejszym zarządzaniu swoja praca. Na stronie internetowej pomorskiecentrumcoachingu.pl/szkolenia/ znajdziesz trochę więcej informacji na ten temat a jak masz więcej pytań to zawsze mozesz zadzwonić Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 11:41 AM
Post: #4
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
A wiesz może jak te spotkania wyglądają? Co na takich szkoleniach jest? Nie ma za wiele informacji w internecie a jak już są to same ogólniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 01:22 PM
Post: #5
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Na to ci nie odpowiem bo byli tam pracownicy, nie ja. Musiała bym ich zapytać ale teraz akurat nie ma mnie w mieście więc zanim się tego dowiem to zdarzysz już kilka razy zadzwonić i zapytać Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 03:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2018 04:26 PM przez kolor.)
Post: #6
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Mnie też interesował coaching z okolic Gdańska i trafiłam na tą samą stronę. Wgl jak ktoś chciał by się więcej na ten temat dowiedzieć to na stronie macie sporo informacji. Jak wejdziecie na pomorskiecentrumcoachingu.pl/ to tam jest kilka zakładek i ogólnie opisane czego co dotyczy. Bardzo polecam bo rozmowa z jak przy kawie a można naprawdę wiele się nauczyć i poznać samego siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 05:12 PM
Post: #7
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Ja osobiście polecam zacząć od darmowych materiałów dostępnych w internecie. Jest tez cala masa filmów na ten temat i sam osobiście uważam ze takie rzeczy dają niesamowitego kopa do działania i pokonywania swoich granic Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 06:41 PM
Post: #8
Szkolenia dla firm z Trójmiasta? Zarządzanie czasem i efektywna praca?
Super, w takim razie mam co chciałem. Dowiem się więcej na temat tych szkoleń i myślę że w najbliższym czasie zorganizuje takie coś dla pracowników. Dzięki wielkie za pomoc Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości