Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?

04-20-2017, 01:38 PM
Post: #1
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Witam! Mam pytanie do znawców tematu. Ile będzie mnie kosztowało założenie klimatyzacji w domu 120m2. To nowy dom, w trakcie budowy. Chodzi mi o cene za same urządzenia i montaż. Ewentualnie jaki byłby koszt obsługi takiego systemu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 02:20 PM
Post: #2
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Pod tym adresem https://klimapoint.pl/klimatyzacja/ znajdziesz wszystkie podstawowe informacje na temat klimatyzacji. Jest ogólne wyjasnienie, czym jest klimatyzacja i jak są jej rodzaje. Jest informacja o producentach i cenach na poszczególne systemy klimatyzacyjne. Jest także notka o montazu i serwisie. Jak interesuje Cię klimatyzacja w Rybniku to ten serwis należy do firmy ze Śląska, która specjalizuje sie właśnie w montażu klimatyzacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 04:54 PM
Post: #3
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Koszt założenia klimatyzacji w domu średniej wielkości to kilka tysięcy złotych. Koszt eksploatacji zalezy od tego, jak gorące jest lato i ile bierze firma, która serwisuje system.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 07:01 PM
Post: #4
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Dzięki za tego linka, ale i tak nie wiem, który system bedzie odpowiedni dla mojego domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 08:46 PM
Post: #5
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Bez zobaczenia domu nikt Ci nie przedstawi dokładnej wyceny. Ja myśle, że wydajny system klimatyzacji z montażem będzie kosztował powyżej 10tyś złotych. Naprawde ciężko mówić o konkretach bez dokładnych wyliczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 08:58 PM
Post: #6
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku?
Ok. Dzięki za taką orientacyjną wycene. Przynajmniej wiem na czym stoje. Cena w granicach 15tyś jest jeszcze do udźwignięcia. Będę szukała teraz kogoś, kto za taką kase to zrobiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości