Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zrealizować film instruktażowy?

04-04-2017, 11:06 AM
Post: #1
Jak zrealizować film instruktażowy?
Ostatnio zauważyłam przy naborze nowych pracowników, że strasznie długo nam schodzi na szkoleniach. Oczywiście trzeba przeprowadzić kilka takich pokazów, żeby im na żywo uświadomić, jak działają te maszyny. Ale pomyślałam, że może przydałby się jakiś materiał szkoleniowy, to jest jakiś film instruktażowy, czy coś. Tylko jak go zrealizować? Czego bym potrzebowała?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 12:41 PM
Post: #2
Jak zrealizować film instruktażowy?
Dzisiaj masz tyle telefonów z tak dobrymi kamerkami, że spokojnie możesz to zrobić samemu kręcąc smartphonem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 03:29 PM
Post: #3
Jak zrealizować film instruktażowy?
nie polecam tego rozwiązania, co kolega podał. Pamiętaj, że taki film musi też jednak zainteresować szkolonych. Inaczej bowiem działamy, jak mamy właśnie na zywo coś pokazywane, a inaczej, ja jestesmy zamnieci w jakiejś sali i zmuszani do oglądania jakichś filmów czy prezentacji. Jak nakręcisz taki film telefonem, to nigdy nie uzyskasz takiego efektu, żeby to było ciekawe. Przede wszystkim dlatego, ze trzeba pamiętać, że nawet jeśli masz cyfrową stabilizację obrazu, to i tak gdzieś tam ta ręka Ci latać będzie. Po drugie, trzeba to też odpowiednio zmontować, żeby nie pokazywać jakichś pierdółek. Może jakaś firma?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 05:36 PM
Post: #4
Jak zrealizować film instruktażowy?
Nic dodać, nic ująć, to co kolega napisał. My właśnie mieliśmy taki materiał, który sami zrobiliśmy i wyszło to słabo. Później poszukaliśmy firmy, która realizuje takie firmy instruktażowe i trafiliśmy na taką stronę http://woodpeckermp.pl/filmy-szkoleniowe/. Bardzo dobrze przygotowani do tego typu przedsięwzięć. Montaż filmu profesjonalny, atrakcyjne animacje, które pokazują, co się dzieje w sprzęcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 07:34 PM
Post: #5
Jak zrealizować film instruktażowy?
O widzicie… no to dobrze, że tu się odezwałam Smile Dzięki Wam za Wasze wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości