Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bezpieczny transport mebli w Warszawie

03-31-2017, 09:48 AM
Post: #1
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
Hej, szykuję dosyć poważną przeprowadzkę – mieszkam w dużym domu i jak można sobie wyobrazić, jest tam dużo mebli, dekoracji, innych rzeczy. Muszę to wszystko zdemontować, spakować i odesłać w inne miejsce, do nowego domu znajdującego się pod Warszawą. Zastanawiam się jaka firma może mi zapewnić bezpieczny transport mebli i pozostałego wyposażenia – to są cenne przedmioty i bardzo mi zależy, aby niczego nie uszkodzić… Polecicie coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 12:44 PM
Post: #2
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
ja przeprowadzałam się z niewielkiego, wynajmowanego mieszkania i było to strasznie trudne do zaplanowania, więc nie wyobrażam sobie jak to będzie u Ciebie… mnóstwo kartonów. Ciężkich kartonów. Jeśli mogę coś doradzić to przede wszystkim, by zwrócić uwagę na bezpieczne pozamykanie przedmiotów w pudłach i na demontaż mebli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 02:10 PM
Post: #3
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
Zapoznaj się z informacjami ze strony internetowej pod adresem http://transport-warszawa.com/oferta/transport-mebli/. Pomogli mi zorganizować bardzo szybki i bezpieczny transport mebli Warszawa to jednak ogromne miasto i ich pomoc naprawdę się przydała. Mają pakowne samochody, a w razie czego chętnie pomagają w demontowaniu mebli i przenoszeniu ich do samochodu i potem na wyznaczone miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 03:10 PM
Post: #4
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
Dziękuję za odpowiedzi. Skontaktuję się z tą firmą i zobaczymy jak to będzie – na razie oferta faktycznie wydaje się przekonująca.Wink a ktoś jeszcze ma jakieś ogóle przeprowadzkowe rady??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 03:27 PM
Post: #5
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
rady na przeprowadzkę... Ja jestem minimalistką i nie mam zbyt wielu rzeczy w domu, więc na pewno było mi łatwiej.Wink czasami też warto przejrzeć dom i sprawdzić czy wszystko odnajdzie się w nowym miejscu. Jeżeli nie to zawsze możesz coś sprzedać, wydać, wyrzucić. I zaoszczędzisz na dźwiganiu i przewozach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 06:07 PM
Post: #6
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
ciężko jest tak od razu zdecydować czy coś się przyda.Wink ale faktycznie muszę się przyjrzeć wszystkiemu pod takim kątem.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2017, 08:43 PM
Post: #7
Bezpieczny transport mebli w Warszawie
Mam za sobą kilka przeprowadzek i teraz to już właściwie nie robi na mnie większego wrażenia. Jeśli pomaga Ci dobra firma i wezmą na siebie dźwiganie mebli, no i możesz też zaufać im, że dowiozą wszystko w całości, to nie ma co się stresować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości