Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?

03-27-2017, 05:48 AM
Post: #1
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Dom rodziców jest ładny ale zaniedbany więc pomyślałam że zrobię im prezent i jakoś tam ogarnę. Przeliczyłam się jednak i nie jestem w stanie przywrócić wnętrzom blasku na własną rękę. Może lepiej będzie wynająć do tego ekipę? Największym wyzwaniem będą stare dywany i kanapa z fotelami – skórzany ładny zestaw ale w złym stanie. Znacie jakąś dobrą firmę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 07:49 AM
Post: #2
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Cóż, w Warszawie masz sporo ekip sprzątających, jedne lepsze inne gorsze. Jak wszędzie Wink Niestety zupełnie nie znam tego rynku, nie interesowałem się tym do tej pory.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 09:27 AM
Post: #3
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Zdaje się że w Twoim przypadku powinna być to rzeczywiście agencja z konkretnym zapleczem – stary brud w dywanie czy na skórze jest ciężki do usunięcia, w przypadku wypoczynku masz jeszcze ryzyko uszkodzenia skóry. Hm, ciężka sprawa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 11:05 AM
Post: #4
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Przerabiałem to jakiś czas temu, zerknij: http://steamlux.pl/pranie-dywanow.html. Moim zdaniem świetna firma, wierz mi że moje dywany wyglądały tragicznie. Poich zabiegach są jak nówki sztuki i nie ma w tym żadnej przesady. Jak ktoś mnie pyta o pranie dywanów Warszawa chyba w tym momencie lepszych speców nie posiada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 02:03 PM
Post: #5
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
No akurat ta firma jest świetnie znana, taki „mercedes” jak mowa o usługach sprzątania. Pytanie tylko czy nie są drodzy, osobiście nie sprawdzałem cennika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 02:28 PM
Post: #6
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Drodzy? No co Ty, jest przynajmniej kilka dużo gorszych firm z wyższymi stawkami. Zajmują się też obiciami http://steamlux.pl/czyszczenie-tapicerki-skorzanej.html. Nie są to łatwe usługi, rzeczywiście jest pewne ryzyko. Mimo to jak trzeba zamówić czyszczenie tapicerki skórzanej Warszawa raczej nie zaskoczy żadną lepszą ofertą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 02:48 PM
Post: #7
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Fajnie w sumie że dziś można na swobodzie sobie zadzwonić i ktoś profesjonalny zajmie się czyszczeniem, sprzątaniem i tak dalej. Firmy to wiadomo, że korzystają z takich usług ale osoby prywatne coraz częściej też.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 04:20 PM
Post: #8
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje?
Ludzie nie mają czasu, żeby sprzątać a pewne zadania wymagają sporych nakładów pracy. Zamawiasz sobie ekipę i masz wszystko zrobione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości