Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kawior – czy nadaje się na randkę?

03-14-2017, 03:06 PM
Post: #1
Kawior – czy nadaje się na randkę?
Może takie dziwne pytanie, ale chcę umówić się na wyjątkowy wieczór z moją dziewczyną – wiecie… kolacja, świece, czerwone wino. Sam wszystko szykuję, tzn jedzenie, deser i tak dalej. Ale chciałbym też, żeby na stole znalazło się coś wyjątkowego. Pomyślałem własnie o kawiorze. Przyznam szczerze, że nigdy nie jadłem kawioru i trochę boję się smaku…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2017, 03:41 PM
Post: #2
Kawior – czy nadaje się na randkę?
A czego tu się bać? Smile Zwykła rybia ikra i tyle
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2017, 04:08 PM
Post: #3
Kawior – czy nadaje się na randkę?
Nie taka zwykła znowu Smile W końcu prawdziwy kawior pochodzi najczęściej od ryb jesiotrowatych. Jedna tylko uwaga właśnie… jeśli chcesz oryginalny kawior, to najlepiej korzystaj ze sprawdzonych dostawców, bo na rynku sporo jest podróbek, które pochodzą od innych ryb i nie jest tak smaczny. A właściwie… to w ogóle nie jest smaczny Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2017, 07:04 PM
Post: #4
Kawior – czy nadaje się na randkę?
Tzn, żeby uściślić to, co napisała wyżej koleżanka. W cenie jest oczywiście kawior z pstrągów i łososiowatych (ten czerwony), jednak zdecydowanie najlepszy jest z jesiotra. Jeśli jednak trafisz na „kawior” z innych ryb, niż wymienione, to możesz być pewien, że jest to czymś dosmaczane (przy czym smakuje strasznie), prawdopodobnie pochodzi z hodowli, która jest nastawiona na produkcję wielkoprzemysłową (co odbija się na jakości) i kawiorem się tego nazwać nawet nie da. Dodatkowo zastosowano konserwanty, które dodatkowo odbijają się na jakości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2017, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-30-2017 06:53 PM przez kolor.)
Post: #5
Kawior – czy nadaje się na randkę?
W samo sedno, kolego. Zdecydowanie najlepsze są certyfikowane hodowle, takie, jak ta: esturian.pl/hodowla/. Raz, że masz tam kawior z jesiotrowatych, więc ten, który jest najszerzej doceniony, dwa, że stosują najlepsze pasze, jakie są w europie dostępne, trzy, mają bardzo przystępną cenę. No i też, co myslę dosyć istotne, taki kawior jest zdrowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2017, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-30-2017 06:53 PM przez kolor.)
Post: #6
Kawior – czy nadaje się na randkę?
Również mogę polecić tych dostawców. Warto jeszcze wspomnieć, że mają kilka rodzajów tego kawioru, każdy z nich wyróznia się pod względem smak. Możesz je sobie podejrzeć na stronie esturian.pl/sklep/. Możesz być pewien, że kiedy postawisz taki kawior do Waszej kolacji, to Twoja dziewczyna, czy narzeczona będzie zachwycona Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości