Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?

02-22-2017, 09:03 AM
Post: #1
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?
Moja znajoma lekarka bardzo sobie chwali korzystanie z pieczątek osobistych w wersji kieszonkowej. Ja jakoś nie mogę się do nich przekonać, bo mam po prostu obawy przed tym, żeby nie zepsuć sobie ubrań. Podejrzewam, że raz na jakiś czas tusz może po prostu zabrudzić mi ubranie. Mieliście już takie przypadki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2017, 11:12 AM
Post: #2
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?
Hehe, spokojnie nie musisz sie niczego obawiać. Warunek przy zakupie takiej pieczątki jest jeden, żeby zrobić to u zaufanego sprzedawcy. No w sumie to są dwa warunki, bo drugim jest to, żeby opakowanie szczelnie zamykać Smile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2017, 02:05 PM
Post: #3
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?
No o to się nie musziz martwić jestem dość skrupulatna i zawsze uważam na takie przypadki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2017, 02:30 PM
Post: #4
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?
Faktycznie kolega ma racje, nic się nie stanie, jeśli jakość produktu bedzie odpowiednio. W pieczątkach nie ma płynnego tuszu, bo ten wnika w gąbkę. Materiał z którego wykonuje isę pieczątki tego typu musi być mocny, bo wyobraź sobie sytuajcę, w której ktoś siada przypadkowo na takiej pieczątce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2017, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2017 10:43 PM przez kolor.)
Post: #5
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą?
No miło by takiej osobie na pewno nie było... Ja kupuje cały sprzęt biurowy w tym również pieczątki tutaj amik-poznan.pl/466-pieczatki-kieszonkowe-podpisowe i bardzo cenię sobie tą współprace. W dużych firmach jestem anonimowy, a tutaj doskonale znają moje potrzeby. O każdej nowości z branży biurowej wiem z pierwszej ręki, zanim wiedzą o tym inni. Taki układ to ja rozumiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości