Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?

01-27-2017, 03:26 PM
Post: #1
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Cześć. Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? Pytam nie tylko o walory estetyczne ale też o wytrzymałość, wygodę użytkowania i ogólną opinię. Najbardziej proszę o wypowiedzi posiadaczy ale będę wdzięczna za wszystko co wniesie coś do dyskusji. Pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 03:48 PM
Post: #2
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Bardzo ładne, fajne i proste zegarki. Mechanizmy właściwie niezniszczalne, a najfajniejsza jest w nich skromność. Nie ma się co oszukiwać, są to drogie i ekskluzywne zegarki a mimo to pasują na każdą okoliczność do każdego ubioru. Duzy plus dla projektantów i całej marki za trzymanie się swoich ideałów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2017 10:07 PM przez kolor.)
Post: #3
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Cześć. Mam dwa Maurice Lacroix zegarki bardzo wytrzymałe, ładne i czytelne. Idealne na co dzień, do pracy czy też na biznesową kolację albo inne wyjście. Noszą się wygodnie ze wzgledu na lekkość i dobre dopasowanie do nadgarstka. Kłopotów nigdy z nimi nie miałem z tym że dbam o zegarki automatyczne i używam zawsze rotomatu. Być może ma to jakiś wpływ na żywotność mechanizmu. Drugi model mam od niedawna bo wypatrzyłem go w dobrej cenie. Warto przejrzeć bo mają fajne oferty na eleganckie modele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 07:39 PM
Post: #4
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Miałam w dalszej kolejności prosić o namiary na sprawdzony sklep ale juz nie ma potrzeby bo rzeczywiscie wybór mają tu olbrzymi a ceny o wiele niższe niż się spodziewałam. Pytanie tylko o gwarancję oryginalności. Jaką mam pewność że nie kupię podróby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 08:45 PM
Post: #5
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Pewność masz 100% bo Kraff sprzedaje zegarki w Polsce nie od dziś a od wielu lat i ma opinię jednego z najlepszych i najpewniejszych sklepów. Dostaniesz u nich tylko oryginalne, nowe i fabrycznie zapakowane zegarki z papierami potwierdzającymi oryginalność co możesz sprawdzić na stronie producenta. Internet pozwala na weryfikację każdego modelu tak na prawdę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 09:27 PM
Post: #6
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Nie wiedziałam o tym, jak zamówię to pomożesz mi sprawdzić to wszystko?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2017, 12:15 AM
Post: #7
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix?
Mogę ale nie wiem czy ma to sens bo sklep to pewniak. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości