Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic

01-05-2017, 10:16 AM
Post: #1
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
Chciałbym sprawdzic czy moja zona przypadkiem mnie nie zdradza. Cos ostatnio za często zdarzaja się jej wypady za miasto z koleżankami. No i tak niby duzo pracuje. Nie udalo mi się samemu nic ustalic. No i dlatego potrzebuje pomocy biura detektywistycznego z Katowic. Kogo możecie polecic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 12:06 PM
Post: #2
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
Oj wpadłeś ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 01:57 PM
Post: #3
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
No prawda jest ,ze biuro detektywistyczne zbiera roznego rodzaju informacje do tych normalnie malo kto ma dostep. Wiec warto sobie trud ten zadac na pewno .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 04:49 PM
Post: #4
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
No teraz w Polsce jest niejedno biuro detektywistyczne Katowice to miasto gdzie także działają doświadczeni detektywi. Ja korzystałem z tej firmy http://mbdetektywi.pl/kontakt/slask-katowice/ i możesz tam sobie poczytac w czym dokladnie się specjalizuja. Co wazne to działają legalnie bo maja zezwolenia od MSW. Akurat u mnie był problem z opiekunką, ale sprawa się dosc szybko wyjaśniła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 06:36 PM
Post: #5
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
ta firma MBDetektywi to z tego co wiem to maja siedzibe w Warszawie ale działają w calej Polsce i chyba dlatego sa tak skuteczni. Ale ich zakres usług tez jest spory bo szukają osób zaginionych, sprawdzają nianie no i wypłacalnośc tych osób, które twierdzą, że niby są takie gołe i wesołe. To akurat pomocne jest bardzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 07:41 PM
Post: #6
Potrzebuję pomocy biura detektywistycznego z Katowic
jak zona zdradza no i potem przychodzi do podzialu majątku to lepiej isc do agencji i te sprawe porzadnie załatwic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości