Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Którego detektywa z Worcławia polecacie?

01-04-2017, 08:22 AM
Post: #1
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
Witam wszystkich, potrzebuję bardzo pilnie informacji o polacanych detektywach z Wrocka. Komu warto zaufać, komu niekoniecznie i ile kosztuje zebranie materiałów zdjęciowych na kogoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 09:31 AM
Post: #2
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
Cześć, nie znam się na tym na tyle dobrze żeby być autorytetem ale koszrystałem kiedyś z pomocy detektywów w odnalezieniu pewnej osoby i raczej nikt ci nie powie że to kosztujue tyle i tyle bo niekiedy pewne sprawy się przeicągają i trwają dłużej, inne rozwiązują się od ręki także chyba lepiej jak porównasz oferty kilku agencji i wybeirzesz sobie coś najbardziej odpowiedniego. Ja bym tak zrobił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 11:17 AM
Post: #3
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
No dobrze, jesli ktos korzystał z jakiejs agencji i byl zadowolony to prosze o namiary tutaj albo na priv. Pozdraiwam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 02:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2017 05:47 PM przez kolor.)
Post: #4
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
hej, zdecydowanie polecam to biuro: cdfox.pl/kontakt/detektyw-wroclaw/, bo sa świetnymi fachowcami, mają niskie stawki a co najwazniejsze szybko zamykają sprawy. Poleciłam ich swojego czasu mojej przyjaciółce do bardzo zawikłanej sprawy bo w grę wchodziło śledzenie, robienie zdjęć, a że osoba śledzona była bardzo przezorna, naprawdę świetnie unikała przyłapania. Już w pierwszym tygodniu materiał był gotowy, a ta osoba nawet o tym nie wiedziała ;].
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 02:26 PM
Post: #5
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
Znam agencje i mam o niej bardzo dobre zdanie. Moją sprawą zajęli się z miejsca, od początku widac było duże zaangazowanie i umiejętności. Jakbym miał jeszcze raz wybierać to też bym się na nich zdecydował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 05:00 PM
Post: #6
Którego detektywa z Worcławia polecacie?
Dzięki, takich informacji potrzebowałem Smile. Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem, pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości