Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.

11-17-2016, 01:12 PM
Post: #1
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.
Prowadzę serwis samochodowy z kompleksową obsługą klienta, a więc i z użyczaniem aut zastępczych. Mam ich kilkanaście w swojej flocie, ale nie ukrywam, że nie są to auta pierwszej świeżości. Chciałbym troche poprawić ich wygląd poprzez dogłębne wyczyszczenie wnetrz. Kto mi może polecić dobrą firmę piorącą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-17-2016, 03:29 PM
Post: #2
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.
No ja Ci mogę polecić, bo znam osobiście i korzystałem osobiści. To firma Bogucki, która od lat zajmuje się moimi autami flotowymi. Wolę korzystać z ich usług. PRzyjeżdżaja w weekend, kiedy auta są już do ich dyspozycji i czyszczą jest dokładnie.Nigdzie nie muszę nimi jeździć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-17-2016, 03:38 PM
Post: #3
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.
Prowadzą bardzo dokładne czyszczenie tapicerki co w branży technicznej jest potrzebne. Często pracownik nawet nieświadomy tego, że jest ubrudzony isiądzie i plama gotowa. Ale już się tym nie przejmuje…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-17-2016, 04:34 PM
Post: #4
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.
Ciekawie to wygląda…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-17-2016, 06:41 PM
Post: #5
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej.
No oferta jest ciekawa… Jak nie potrzebujesz wyczyścić auta to można u nich zamówić profesjonalne pranie kanap, które potwierdzam, że znacznie pomaga w utrzymaniou później czystości. Czysta kanapa dziala na człowieka bardziej motywująco Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości