Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?

11-16-2016, 05:05 PM
Post: #1
Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?
Witam! Zastanawiam się co kupić w prezencie mojemu dobremu koledze który jest fanem piłki nożnej. Gry komputerowe w tej tematyce raczej odpadają, to już zaznaczam na początku. Ma już koszulki ulubionych graczy, kilka piłek z róznych mundiali itd, wiec nie wiem czym mogłabym go zaskoczyć a nie chce zrobic mu oklepanego prezentu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 05:18 PM
Post: #2
Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?
Byliście kiedyś na pielgrzymce? Jeśli nie to polecam, a jeśli tak to nie bedemusial nawet zachecac Smile. Zmierzam do tego ze moznapojechac na pielgrzymke z zorganizowanymi wyjściami na ważne mecze. Poczytaj sobie wiecej na ten temat tu: misjatravel.pl/info-29, bo wydaje mi sie ze bedzie to strzał w dziesiatkeSmile. Dowiedz sie tylko jakiej druzynie kibicuje i bez problemu znajdziesz pielgrzymke w ten deseń, pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 06:00 PM
Post: #3
Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?
Wiesz ze to bardzo dobry pomysł? Nie wiem skąd wiedziałeś że moze mnie to zainteresowac ale udalo Ci sie Smile. Koszty chyba tez powinny być mniejsze bo to jednak pielgrzymka nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 06:36 PM
Post: #4
Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?
Hej! Zgadza sie, ich pielgrzymki należą do najtańszych a zarazem najlepiej zorganizowanych. Mozeszbyc pewna ze zakwaterowanie i wyzywieniebedzie bardzo, bardzo dobre jak na pielgrzymke Smile. Jak wam się spodoba to polecam wyjazd do Fatimy w 2017 na 100-lecie objawień. Po prostu trzeba tam być! Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 07:56 PM
Post: #5
Co kupić na prezent fanowi piłki nożnej?
Zobaczymy, ale brzmi ciekawie Smile Dziekuję za tak wiele informacji. Zdecydowałam że zapiszę nas na tę pielgrzymkę a także powiem znajomym to moze uda siewyjechacwieksza paczką. Byloby super, bo nigdy nie byłam na pielgrzymce a zawsze chcialam spróbować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości