Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szkolenie czy integracja na wyjeździe?

10-19-2016, 05:41 PM
Post: #1
Szkolenie czy integracja na wyjeździe?
Co jest waszym zdaniem lepsze – firmowy wyjazd na integrację, czy na szkolenie? Oczywiście mówię o faktycznych korzyściach dla zespołu, a nie gdzie się da lepiej bawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 07:24 PM
Post: #2
Szkolenie czy integracja na wyjeździe?
No jasne, że integracja na wyjazdach Już nawet nie mówię, że wszyscy się po prostu lepiej bawią, ale przecież jak się ludzie w firmie dobrze ze sobą znają, to im się bardziej podoba praca, a to powinien być priorytet kierownictwa. A kiedy on mają jakoś bliżej się poznać, jak nie na wyjazdach. W drodze z pracy na przystanek tramwajowy? W przerwie na lunch?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 08:47 PM
Post: #3
Szkolenie czy integracja na wyjeździe?
To moim zdaniem z kolei integracja jest trochę przereklamowana. W końcu po prosto jest dużo jedzenia i picie do rana. Jak dla mnie to wnosi patologię w życie firmy, a nie korzyści… Wyjazd OK, ale tylko z konstruktywnymi treściami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 10:08 PM
Post: #4
Szkolenie czy integracja na wyjeździe?
Bez przesady z tą patologią kolego Wink I to i to się przydaje przecież do polepszenia działania zespołu. Ja na przykład jestem wielką fanką szkoleń integracyjnych od Projekt Efektywny, robią taki dla mojej firmy w każde wakacje. Jest zabawa i czas, żeby się lepiej poznać, ale też w kreatywny sposób uczymy się różnych umiejętności, na przykład przez team building. Bardzo polecam takie formy. Od kiedy pracuje u mojego aktualnego szefa, wspominam takie wycieczki jako jedne z fajniejszych wydarzeń w roku. Teraz awansowałam i osobiście pilnuję, żeby tego nie zaniedbać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości