Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?

03-09-2016, 10:51 AM
Post: #1
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
Urządzam właśnie sklep, który częściowo będzie funkcjonował jako sklep z przekąskami i maszyną do kawy. Dlatego potrzebnych mi jest kilka rzeczy, głównie lodówki. Czy wiecie co mogę kupić i gdzie, żeby nie wydać całego majątku swojego życia, a jedncześnie kupić dobrze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 11:23 AM
Post: #2
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
Nie wiem co dla ciebie znaczy dobrze, ale na pewno mozesz zajrzeć na stronę essystemk.pl, gdzie znajdziesz naprawdę duży wybór różnych lodówek i chłodni. Ja tam kupowałem do swojego sklepu, który otworzyłem pół roku temu. Kupowałem sklepowe lady chłodnicze i powiem, ze sprawują się jak dotąd doskonale – są bezawaryjne, ale dla mnie istotniejsze było, że są higieniczne. Łatwe w czyszczeniu i w obsłudze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 12:28 PM
Post: #3
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
Sam do końca jeszcze nie wiem jak zorganizować sobei wnętrze swojego lokalu, niby lokal jest juz zaadaptowany bo funckjonowała tam już jakaś niewielka gastronomia, ale nie pasuje mi ten aranż. Dlatego wymyśliłem, że będą tam właśnie lodówki samoobsługowe z kanapkami i pakowanymi osobno ciastkami, może kubki z zupami kremami, zresztą lokalizacja jest bardzo dobra bo w bliskiej okolicy są biurowce, więc podejrzewam, że podobne miejsce na szybki lunch byłoby ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 08:57 PM przez kolor.)
Post: #4
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
Tak, zgadzam się, że takie „szczegóły” są bardzo istotne, aranżacji kawiarni ES SYSTEM K nie nalezy lekceważyć. Ma to zapewnic maksymalne wykorzystanie przestrzeni, ale jednocześnie nie doprowadzac do tego, że ludzie będą się gnieździć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 03:56 PM
Post: #5
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
No to już masz duzo informacji, a automat do kawy będziesz miał do kawy rozpuszczalnej czy do prawdziwej? Bo wiesz, że nie ma nic gorszego od rozpuszczalnej kawy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 06:55 PM
Post: #6
Sklep-kawiarnia – czym wyposażyć?
Spokojnie, wiem, dlatego to będzie prawdziwy automat ze spieniaczem do mleka i podciśnieniem, bo co jak co, ale w okolicach biur kawa jest chyba najpewniejszym towarem, jaki istnieje hahaahha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości