Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?

01-28-2016, 10:03 AM
Post: #1
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
Hello, przede mna za pare miesięcy wyjazd za granicę, na Wyspy. Jadę tam co prawda na dłuższe wakacje, ale nie ukrywam, ze mam lekki stres. I to nie dlatego, że to mój pierwszy wyjazd tak daleko (tak się jakoś złozylo), ale dlatego, ze mimo wielu lat nauki języka angielskiego (od podstawówki do szkoły średniej) nadal nie umiem swobodnie się nim posługiwać Sad Nie wiecie w jaki sposób można tego nauczyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 11:13 AM
Post: #2
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
Najlepiej chyba zapisując się na kurs językowy. Może nawet w wersji intensywnej, jeśli jesteś w stanie przyswoić w krótkim czasie dużą porcje materiału?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 01:20 PM
Post: #3
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
myśle podobnie jak kolega i mam podobny zgryz. Ale z jezykiem niemieckim. Szukam dobrej szkoły uczącej języka niemieckiego na terenie Poznania. Nie uważam, że moja dotychczasowa wiedza jest na tyle wystarczająca, aby podjąć pracę w Niemczech jako opiekunka dla seniorów. I chciałabym się jeszcze douczyć. Albo właśnie zapisac się na jakiś kurs lub korepetycje z niemieckiego będą lepszym rozwiązaniem? Jak sądzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 04:09 PM
Post: #4
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
Dla koleżanki od angielskiego znalazłam tak propozycję: home-szkola.pl/oferta/kurs-jezyka-angielskiego - zobacz sobie, ale myślę, ze będzie to dobry wybór. Moja kumpela się zapisała właśnie na co takiego, konkretnie na zajęcia indywidualne. Ona z kolei przygotowuje się do zdobycia certyfikatu FCE , czyli na poziomie średniozaawansowanym, ale również pod kątem wyjazdu zagranicę do pracy. Częśc firm honoruje go bowiem podczas rekrutacji. A ona sobie chyba jakaś firmę w Anglii upatrzyła i będzie próbowała się do niej dostać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 06:13 PM
Post: #5
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
a czy cos podobnego oferują także z językiem niemieckim?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 07:38 PM
Post: #6
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
chyba tak, bo z tego, co kojarze, to firma, która uczy wlasnie jeszcze niemieckiego i hiszpańskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 09:13 PM
Post: #7
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
to zaraz sobie wejde na ten link, co wysłałaś i sprawdzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 09:33 PM
Post: #8
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
Kliknęłam na ten link, co podrzuciłas – wygląda to zachęcająco, wiec chyba się skuszę na kurs językowy. Nie wiem co prawda czy intensywny. Musze to przemyslec i mam nadziej też, ze ocenią mój poziom wcześniej i doradzą w tej kwestii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 10:07 PM
Post: #9
Jak nauczyć się swobodnie mówić po angielsku?
No to powodzenia! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości