Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc w doborze elementów instalacji

01-11-2016, 04:03 PM
Post: #1
Pomoc w doborze elementów instalacji
Hejka, szukam nowych elementów do instalacji gazowych ? Mamy dom po teściu i na starych rurach to jest masakryczna korozja. A że puszczone po staremu po wierzchu, to mocno to się rzuca w oczy i zniesmacza. Więc wymieniamy na nowe. Jakbyście polecili jakiś sklepik w Poznaniu to był bym wdzieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 05:00 PM
Post: #2
Pomoc w doborze elementów instalacji
Ja zawory termostatyczne w Poznaniu znalazłam w sklepie mikas instalacje. Te firme chyba każdy zna, ma ona swojomrenome, wiec można polecić myśle śmiało. Tam ci wsyztko wytłumaczą, kiedy zawór termostatyczny a kiedy raczej wodny czy tam gazowy. Ja to kobieta, więc mi musieli tłumaczyć wyjotkowo długo Big Grin Ale do wszystkiego samemu można dojść.... albo z mała pomocą kogoś innego Wink Pozdrawiam cieplutko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 06:56 PM
Post: #3
Pomoc w doborze elementów instalacji
No proszę, jest jeszcze jedna kobieta na tym w całości prawie męskim forum poza mną. :DDD Ja dodam tylko od siebie , że teraz furorę robią takie plastykowe zamienniki tych częsci metalowych. Są one tańsze a równie dobre. zresztą sam zoabczysz w sklepie u siebie. Jest to jakaś alternatywa. Ja się już zwijam do spania, pozdrawiam i powodzenia!!! Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości