Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Budowlane zakupy internetowe

01-08-2016, 07:39 PM
Post: #1
Budowlane zakupy internetowe
Witam. Podajcie mi proszę jakikowiek sklep internetowy, bo nie mogę już wytrzymać tych wycieczek do Castoramy i Liroy z moją żoną... Ja wiem, że ona chce pomóc, ale to trwa zdecydowanie zbyt długo. Tak miałaby zajęcie, bo by sobie przeglądnęła tą stronę kiedy w pracy jestem, a ja mógłbym wybrać to co mi pasuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-13-2016 08:08 PM przez kolor.)
Post: #2
Budowlane zakupy internetowe
Czyli dajesz żonie stronę internetową żeby odwrócić jej uwagę? Genialne Tongue My zamawialiśmy kabiny i umywalki na e-budujemy: e-budujemy.pl/umywalki_meblowe,6155k i jeszcze 1 link: e-budujemy.pl/kabiny_prostokatne_sanplast,6574k, ale na stronie masz wszystko, ładne kafeleczki, które jej się pewnie spodobają, ale uważaj, bo może ci tam utknąć na dłuższy czas Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-13-2016 08:09 PM przez kolor.)
Post: #3
Budowlane zakupy internetowe
Dzięki za wsparcie. Pokazałem jej stronę i faktycznie zacząłem od płytek i mamy już jakieś porozumienie... Czy ktoś zamawiał z tej strony baterie kuchenne? Byłbym wzniebowzięty jeśli na jednej stronie mógłbym zamówić większość rzeczy... podaje linka e-budujemy.pl/baterie_kuchenne_ferro,4460k, może akurat ktoś miał z nimi coś do czynienia i się wypowie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości