Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ładna lampa wisząca, gdzie kupić

12-23-2015, 07:45 AM
Post: #1
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
Cześć wszystkim Smile Od dłuższego czasu marzy mi się zakup pięknej, designerskiej lampy wiszącej do kuchni. Moje mieszkanie jest dość małe, dwupokojowe, także zazwyczaj nieważne gdzie siedzę, a i tak widzę tą obecną, co przyprawia mnie o rozpacz Sad Fundusze udało się już zebrać, przy okazji postanowiłam też wymienić lampę w łazience. Pytanie brzmi: gdzie? Sklepy w stylu Praktiker, Leroy? Bywałam tam już parę razy, ale te ich wydają mi się takie… no nie w moim stylu, żeby nie powiedzieć, że zwyczajnie nieładne… Będę wdzięczna za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 10:28 AM
Post: #2
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
Musi to być sklep stacjonarny? Bo ja kupowałam lampy, ale w internecie. Faktcznie, dużego asortymentu w tych wymienionych rpzez ciebie sklepach nei ma, choć moi rodzice lubią tam kupować chyba bardziej z przymusu niż chęci Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 01:10 PM
Post: #3
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
Nie, wręcz przeciwnie, może być internetowy, nawet lepiej by było, bo nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie po sklepach, no i nie mam samochodu. Po cichu liczę jeszcze, że starczy kasy, bo taka industrialna lampa loft (tego się tak chyba nie nazywa, ale rozumiesz, chodzi o ten styl nowojorski) powiesziona nad biurkiem… totalne marzenie. Ech, za dużo pięknych rzeczy, muszę przestać przeglądać te pisma z wnętrzami Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 02:22 PM
Post: #4
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
Dobra, to jedziemy. Do kuchni to popatrz tutaj: mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/173, widziałam sporo ładnych, niektóre pewnie można nazwać designerskimi, bo daleko im od klasyki, ale ja to się nie znam Tongue Osobiście jak kupowałam do łazienki, to brałam tzw. plafony, tzn coś takiego: mariner-lampy.pl/pl/c/Plafony/96 (one są raczej płaskie, np. kwadratowe, dobrze oświetlają, ja tam jestem zadowolona, bo nie biegam już z lusterkiem do przedpokoju, by nałożyć podkład ;P).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 03:22 PM
Post: #5
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
OK. Dziękuję ślicznie za pomoc, jesteś kochana Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 06:09 PM
Post: #6
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
Sorki, ze się wtryniam w temat, ale brał ktoś może lampy na zewnątrz domu, tzn takie słupki ogrodowe, z tego sklepu: mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-zewnetrzne/60? Szukałem opinii na jego temat, ale nie znalazłem, a muszę coś szybko wybrać i szczerze mówiąc parę rzeczy bym tam zamówił...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2015, 07:00 PM
Post: #7
Ładna lampa wisząca, gdzie kupić
No ja nie kupowałam niczego do ogrodu, bo nie mam ogrodu xD ale sam sklep jest moim zdaniem spoko, tak jak wyżej napisałam, kompletowałam oświetlenie do łazienki u nich Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości