Unikalne forum wielotematyczne
Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Styl życia (/dzial-styl-zycia)
+--- Wątek: Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? (/w-papierosy-i-alkohol-czy-te-uzywki-szkodza)Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? - Bogusia_Kaczorowska - 08-24-2020 08:12 PM

Dlaczego ludzie sięgają po alkohol i papierosy? Jak alkohol i papierosy działają na organizm? Czy i wy jesteście uzależnieni od jednej z tych substancji? Jakie korzyści daje wypicie drinka w pubie przy dymku z papierosa?


Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? - RicardO - 08-24-2020 10:05 PM

Alkohol jest najstarszą, najbardziej powszechną i najczęściej używaną używką na świecie. Sięgamy po niego chętnie, bo: przynosi relaks, ukojenie, a w razie potrzeby pobudza do działania. To główne i oczywiste powody.


Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? - Uzurpator - 08-25-2020 12:24 AM

Jeśli już pić to tylko te bardziej luksusowe alkohole o wysokiej jakości , takie jak na przykład https://whiskyembassy.pl/oferta/dalmore-12-year-old/. To whisky pochodząca z regionu Highlands o bardzo charakterystycznym smaku i bogactwie aromatów. Kieliszeczek takiego wykwintnego trunku z pewnością ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie o ile nie przesadzamy z jego ilością.


Papierosy i alkohol- czy te używki szkodzą? - Maza - 08-25-2020 12:52 AM

Z moich obserwacji wynika, że połączenie nałogu palenia papierosów i picia alkoholu jest bardzo niebezpieczne. Jeśli do tego dodamy jeszcze kawę to taka mieszanka wybuchowa przyniesie naszemu organizmowi wiele szkód.