Unikalne forum wielotematyczne
Profesjonalny content marketing co to jest? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Komputery i Informatyka (/dzial-komputery-i-informatyka)
+--- Wątek: Profesjonalny content marketing co to jest? (/w-profesjonalny-content-marketing-co-to-jest)



Profesjonalny content marketing co to jest? - agnieszkapająk - 10-28-2019 08:03 AM

Jeszcze niedawno człowiekowi, który chciał działać w internecie wystarczyło konto na poczcie elektronicznej i hasło do niej. Dzisiaj to już strach otworzyć stronę, bo tylko różnych pojęć czai się wszędzie, że nie wiadomo, które jest ważne, a które mniej. Ostatnio miałam okazję usłyszeć klilka zdań na temat content marketingu, jako super narzędziu do podnoszenia zainteresowania stroną. Jakby co to ja jestem chętna na takie działania, tylko proszę o kilka słów wprowadzenia.


Profesjonalny content marketing co to jest? - Ethereal Body - 10-28-2019 08:36 AM

Hehe, ja też tak mam, że nie wszystko jestem w stanie pojąć, z tych nowości. Ale na szczęście można znaleźć wokół doradców, którzy bez problemu rozszyfrują to i owo. Jeśli chodzi o kwestie, o którą pytasz, to akurat trochę o tym słyszałam, bo w mojej firmie coś takie robili.Jest to tak zwany marketing treści, który ma być podstawą do osiągnięcia dalszych sukcesów, czyli zwiększenia ruchu na stronie. Podobnie jest faktycznie bardzo skuteczny.


Profesjonalny content marketing co to jest? - RicardO - 10-28-2019 09:16 AM

Spotkałem się z podobnymi zdaniami. Profesjonalny content marketing to wprowadzenie na stronę bardzo wartościowych treści, które zainteresują szereg czytelników. Sam proces ma na celu takie rozpoznanie otoczenie klienta, żeby dopasować wszystko na stronie się znajduję. Mistrzami content marketingu są firmy, których pracownicy myślą nieszablonowo i są w stanie przewidzieć to, czego oczekują kleinci.


Profesjonalny content marketing co to jest? - Musician - 10-28-2019 11:50 AM

NIe wiem czy wiecie, ale działania związane z publikowaniem treści, wcale nie muszą oznaczać tylko i wyłącznie słowa pisanego. Mogą to być także filmiki, zdjęcia, animacje, a nawet grafiki.


Profesjonalny content marketing co to jest? - Kancel - 10-28-2019 12:42 PM

A tak przy okazji może ktoś się orientuje ile kosztuje pozycjonowanie?


Profesjonalny content marketing co to jest? - Czakra - 10-28-2019 03:06 PM

No ja się na przykład orientuję, ale nie wiem, czy akurat ta informacja ci się przyda, bo sam proces, o który pytasz jest bardzo mocno zindywidualizowany.


Profesjonalny content marketing co to jest? - Bogusia_Kaczorowska - 10-28-2019 05:38 PM

Zdecydwoawnie się z tobą zgadzam. Cena za pozycjonowanie strony internetowej jest zależna od kilku czynników. Są nimi między innymi zasięg działania, branża, konkurencyjność, innowacyjność projekty. Im bardziej popularna dziedzina, tym trudniej się przebić w gąszczuu słów kluczowych. Cena za pozycjonowanie strony internetowej jest zawsze ustalana indywidualnie.