Unikalne forum wielotematyczne
Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Sport i rekreacja (/dzial-sport-i-rekreacja)
+--- Wątek: Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? (/w-zakup-butow-adidas-zx-flux-%E2%80%93-czy-warto)Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - avulsed - 05-17-2019 10:00 AM

Ma ktoś może doświadczenie z tym modelem? Potrzebuję solidnych butów tak na co dzień, do pracy, na zakupy, wiecie o co chodzi Wink


Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - RicardO - 05-17-2019 11:25 AM

Minimalistyczny styl, w sumie taki klasyczny, kwestia gustu oczywiście. Pod kątem jakości wykonania Adidas ZX Flux są według mnie bardzo dobrym wyborem, szczególnie biorąc jeszcze pod uwagę przystępną cenę. Buty są bardzo przewiewne, istotne w tym przypadku, ale jednocześnie przy niższych temperaturach stopa nie marznie. Porządna jest też podeszwa, nawet lekko elastyczna, więc kolana mniej obciążane.


Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - Musician - 05-17-2019 11:56 AM

Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, wielki plus dla Ciebie! Jeszcze tak przy okazji, bo widzę, że masz dużą wiedzę. Jesteś w stanie polecić coś dla kobiety, do biegania?


Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - RicardO - 05-17-2019 02:43 PM

hehe, bez przesady z tą wiedzą, ot kieruję się własnymi doświadczeniami. Moja narzeczona biega w tych butach https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/. Ogólnie cała gama AirMax opinie ma naprawdę dobre i wydaje mi się, że warto. Nazwa zobowiązuje, w podeszwie jest poduszka powietrza, skarb dla biegacza. Biega w nich od dawna i często, trzymają się świetnie.


Zakup butów Adidas ZX Flux – czy warto? - avulsed - 05-17-2019 04:01 PM

Dzięki jak nie wiem co za pomoc! Pozdrawiam!!