Unikalne forum wielotematyczne
Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Technika (/dzial-technika)
+--- Wątek: Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? (/w-zasilacz-do-led-12v-gdzie-go-mozna-kupic)Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? - RicardO - 01-26-2018 02:16 PM

Gdzie dostanę zasilacz ledowy na 12v, który bede mógł bezpiecznie podpiąć do mojej instalacji. Nic taniego i podejrzanego nie wchodzi w grę więc proszę o info o jakimś poważnym sklepie.


Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? - Draco - 01-26-2018 03:30 PM

Ja mogę z całą stnaowczością polecić sklep ultra-elektro.pl, w którym od lat zaopatruje się w różnego rodzaju produkty nie tylko elektryczno. Mają wszystko co jest potrzebne do zmontowania mniej lub bardziej skomplikowanego systemu oświetlania.


Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? - Maza - 01-26-2018 05:05 PM

Potwierdzam i zachęcam żebyś zajrzał tutaj https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/post/jakie-zasilacze-najlepiej-stosowac-do-zasilania-led-12v, bo to jest produkt, które szukasz. To profesjonalny zasilacz do led 12v, o którym warto poczytać nieco więcej, bo rożnych konfiguracji jest całe mnóstwo.


Zasilacz do led 12v - gdzie go można kupić? - Bogusia_Kaczorowska - 01-26-2018 06:18 PM

To najpewniejszy sposób na zasilanie 12v, a wiem coś o tym, bo całe mieszkanie ma wyposażone w różne źródła światła. Warto jednak, żeby robił to ktoś z doświadczeniem, bo mimo, że nie jest to trudna, to na prądzie trochę się trzeba znać. Sam sklep też znam i często tam zaglądamy z mężem, tym bardziej, że teraz bedziemy się zabierali za prace na naszej działce.