Unikalne forum wielotematyczne
Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Medycyna (/dzial-medycyna)
+--- Wątek: Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? (/w-czy-olej-z-czarnuszki-z-apteki-pomaga-na-problemy-skorne-ktos-uzywal-i-moze-potwierdzic)



Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - rotten_lady - 01-22-2018 08:33 AM

Czytałam ostatnio o oleju z czarnuszki i jego pozytywnym działaniu na skórę. Podobno pomaga zwalczać trądzik i chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Czy ktoś z was go używał i może to potwierdzić? Gdzie w internecie mogę nabyć taki specyfik?


Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - agnieszkapająk - 01-22-2018 09:51 AM

Lekarz zalecił mojej siostrze smarowanie takim olejem skóry kiedy miała poparzenie słoneczne. Bardzo dobrze łagodził objawy i nawilżał skórę. Jeżeli chcesz to zamówić przez internet to warto sprawdzić na stronie Apteka Mini. Mają tam fajne ceny i dużo różnych rzeczy Smile


Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - RicardO - 01-22-2018 11:40 AM

Jeżeli chodzi o skuteczność działania to bardzo dobry jest ten olej z czarnuszki apteka na stronie której polecam sprawdzić to tak jak koleżanka wyżej pisała. Taka buteleczka starczy na długo.


Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - eminenz - 01-22-2018 02:23 PM

Moja żona kupiła taki olej córce właśnie na trądzik. W połączeniu z innymi lekami bardzo szybko pozbyła się tego wstydliwego problemu. Polecam poszukać przepisów na mikstury w internecie.


Czy olej z czarnuszki z apteki pomaga na problemy skórne? Ktoś używał i może potwierdzić? - rotten_lady - 01-22-2018 04:51 PM

Tyle mi wystarczy. W takim razie zamówię i zobaczę czy mi też pomoże. Cena nie jest zbyt wygórowana a jak ma pomóc to warto Smile