Unikalne forum wielotematyczne
Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Poważne dyskuje (/dzial-powazne-dyskuje)
+--- Wątek: Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? (/w-gdzie-mozna-zamowic-pozytywke-dla-dziecka)Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? - agnieszkapająk - 12-13-2017 01:23 PM

Hej! Gdzie można zamówić taką zabawkową, pluszową pozytywkę dla dziecka do zawieszenia na przykład nad łóżeczkiem? Proszę o poważne odpowiedzi na temat bo sporo szukałam w różnych sklepach takich rzeczy ale w żadnym nie znalazłam do końca tego co bym chciała.


Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? - avulsed - 12-13-2017 01:57 PM

Nie wierzę że nie można było tego znaleźć w sklepach z zabawkami. Poszukaj dobrze i nie zaśmiecaj forum takimi bzdetami bo ludzie chcą się tu czegoś dowiedziec o dzieciach i opiece nad nimi.


Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? - Czakra - 12-13-2017 03:13 PM

Kupowanie zabawek to nie opieka? Trochę się kolego zapędziłeś, a jak ci się temat nie podoba to nie pisz tutaj. Taką pozytywkę kupisz np na https://wyprawkowy.pl/pozytywki-dla-dzieci-153. Warto zamówić bo mają niskie ceny i sprawdzoną jakość także wiesz co dajesz dziecku do rączek. Żadnych ftalanów czy innych szkoldiwych substancji i barwników. Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam serdecznie.


Gdzie można zamówić pozytywkę dla dziecka? - agnieszkapająk - 12-13-2017 05:41 PM

Tak, dziękuję bardzo za link. Dokładnie o to chodziło. Z tego co wiem forum jest dla wszystkich i kazdy moze założyć tu taki temat jak chce. Nie zmuszam do odpisywania na siłe. Zamykam temat i pozdrawiam.