Unikalne forum wielotematyczne
Jak przeprowadzić rozwód? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Rozmowy kontrowersyjne (/dzial-rozmowy-kontrowersyjne)
+--- Wątek: Jak przeprowadzić rozwód? (/w-jak-przeprowadzic-rozwod)Jak przeprowadzić rozwód? - agnieszkapająk - 10-13-2017 11:52 AM

Cześć. Szukam informacji na temat rozwodów. Głównie chodzi mi o to, czy są jakieś różnice, jak rozwód jest za zgodą obu małżonków i wtedy, gdy jeden z małżonków bierze winę za rozpad małżeństwa na siebie. Z czym to się wiąże?


Jak przeprowadzić rozwód? - Ethereal Body - 10-13-2017 12:23 PM

Jak jedna ze stron zostanie uznana za winna, to spada na nią koniecznośc zapewnienie bytu drugiemu współmałzonkowi, gdyby stracił prace, zachorował, albo gdyby przez rozwód drastycznie obnizyła sie jakość jego życia.


Jak przeprowadzić rozwód? - Draco - 10-13-2017 01:40 PM

to jest jakis absurd, bo polskie sądy praktycznie zawsze winą obarczają faceta, nawet jak to nie jest prawda


Jak przeprowadzić rozwód? - Ethereal Body - 10-13-2017 02:09 PM

jak faceci czesciej zradzaja, to czyja storne maja brac sady?


Jak przeprowadzić rozwód? - Czakra - 10-13-2017 02:48 PM

Jesli jesteś z Warszawy, to sprawami rozwodowymi zajmuje się Kancelaria Adwokacka Jan Błasiński. Oni mają swój serwis internetowy i tam masz wszystko dokładnie opisane, jakie są rodzaje rozwodów i jakie są konsekwencje, gdy rozwód jest za porozumieniem stron, gdy dwie strony są uznane za winne rozpadu małżeństwa i gdy tylko jedno z małżonków ponosi winę.


Jak przeprowadzić rozwód? - Linka - 10-13-2017 05:16 PM

Po pierwsze znajdź sobie adwokata. Lepiej nie szarpać sobie nerwów i jak już zdecydujesz się definitywnie rozstac z mężem to rób to za pośrednictwem adwokata. Po drugie, jak uważasz że to on jest winny rozpadu małżeństwa to nie bój się sprawy sądowej i nie daj się złapac na jego zapewnienie że ci pomoże po rozwodzie czy coś takiego. Jak masz papier z sądu, to w razie czego on musi ci pomoc finansowo.


Jak przeprowadzić rozwód? - agnieszkapająk - 10-13-2017 06:28 PM

ale ja nie chce od niego alimentów, okazał się niewierną świnią i po prostu chce mieć już to za sobą. Ale zrobie tak jak mówicie, najpierw pojde do tego adwokata.