Unikalne forum wielotematyczne
Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Styl życia (/dzial-styl-zycia)
+--- Wątek: Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? (/w-biuro-ksiegowe-warszawa-czy-mozliwa-jest-zdalna-wspolpraca)



Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Ethereal Body - 09-28-2017 10:15 AM

Chciałam zpytać, czy w przypadku współpracy z biurem rachunkowym można opierać taką współpracę na zasadzie zdalnej korespondencji, bo mam bardzo ograniczone pole manewru, jeśli chodzi o stałe spotkania.


Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Sharliya - 09-28-2017 12:03 PM

Myślę, że chodzi Ci o to, czy musisz się z nimi spotykać. Pewnie, że nie musisz, bo sprawy papierkowe można wysyłać przecież pocztą kurierską, a z kolei jeśli chodzi o sprawy bieżącej kontroli to wystarczy przecież tylko dobre internet.


Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Ethereal Body - 09-28-2017 01:17 PM

No miałam właśnie taką nadzieję, że w ten spośób będzie sięto odbywało Smile))


Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Musician - 09-28-2017 02:09 PM

W dzisiejszych czasach to nawet nie widzę tego inaczej. Spójrz tutaj 1abr.pl/ jak to sie wszystko w skrócie odbywa i jakich spraw dotyczy. Zdalne załatwianie spraw księgowych to podstawa dzisiejszej księgowości. Tak powinno działać każde biuro księgowe - Warszawa, Poznań czy Gdańsk, nie powinno mieć znaczenia, gdzie dany kontrahent przebywa.


Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - Draco - 09-28-2017 04:45 PM

Zgadzam się z tym, że kwestie zamieszkania, czy prowadzenia działalności powinnyt mieć jak najmijesze znaczenie, tak jak to robi Biuro 1A w Warszawie - prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów prowadzi w sposób zdalny dla klientów z całego kjraju. Zajrzyjcie tutaj jak to wygląda 1abr.pl/ i dla kogo jest przeznaczone.


Biuro księgowe - Warszawa, czy możliwa jest zdalna współpraca? - eminenz - 09-28-2017 06:36 PM

A pozostaje jeszcze kwestia podatków w Warszawie, bo to też sprawa czysto księgowa. Można je obliczać i płacić rzecz jasna też w formie zdalnej bez obaw, że coś umknie albo nie zostanie zapłacone. Wystarczy zainteresować się tą 1abr.pl/, która oprócz podstaw podatkowych oferuje też pomoc w orzecznictwie podatkowym.