Unikalne forum wielotematyczne
Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? (/w-proste-sposoby-na-wybielenie-zebow-%E2%80%93-znacie-jakies)



Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - youngsoldier - 03-14-2016 12:49 PM

Drodzy forumowicze i forumowiczki, jak zaznaczyłem w temacie, chciałbym wybielić sobie choć odrobinę zęby, ale nie stać mnie na wizytę u stomatologa. Istnieją może jakieś sposoby na niedrogie, a skuteczne wybielenie zębów?


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - avulsed - 03-14-2016 02:38 PM

Po pierwsze nie pij kawy i nie pal papierosów, a po drugie spróbuj past wybielających. Może nie zrobią jakiegoś powalającego efektu, ale choć odrobinę na pewno zmienią odcień szkliwa. Naj-skuteczniejsza oczywiście byłaby wizyta u dentysty. Nie lepiej odłożyć sobie odrobinę grosza?


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - Bogusia_Kaczorowska - 03-14-2016 05:01 PM

Sprawdź zakładkę o higienie jamy ustnej we wszystkich aptekach internetowych, chociażby takich jak Gemini, a na pewno odszukasz jakiś produkt, który pozwala wybielić zęby. Niedawno słyszałam o jakimś naprawdę skutecznym produkcie, ale na nieszczęście jego nazwa wypadła mi z głowy.


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - Sharliya - 03-14-2016 06:34 PM

Pewnie była to Biała Perła system wybielający tego typu jest faktyczne bardzo skuteczny, ale powinieneś używać go po wcześniejszym skonsultowaniu wyboru z dentystą. Przecież nie każde szkliwo może być wystawione na działanie środków wybielających. Osobiście sama korzystałam z tego i mogę Ci polecić pod względem skuteczności – zęby naprawdę zostaną wybielone.


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - Czakra - 03-14-2016 07:12 PM

Powiem, że faktycznie działa, ale ja np. mam odrobinę wrażliwe dziąsła i odczuwałam czasami ból. Postawiłam jednak na leki tego typu – https://www.aptekagemini.pl/aspirin-c-20-tabletek-musujacych.html i wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Lepiej zaopa-trzyć się od razu, bo nie wiadomo jak zareaguje Twój organizmSmile


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - Maza - 03-14-2016 09:16 PM

Też korzystałam i mam teraz bialutkie zęby jak po profesjonalnym wybielaniu. Moim zdaniem nie warto wydawać kasy na zabiegi u stomatologa.


Proste sposoby na wybielenie zębów – znacie jakieś? - youngsoldier - 03-15-2016 12:00 AM

Spróbować nie zaszkodzi, więc pewnie skuszę się skoro tak chwalicie ten produkt. Jak się nie uda to pewnie odłożę trochę pieniędzy i pójdę do dentysty. Dziękuję Wam za pomoc, uwagę, a przede wszystkim cenne rady. Nie pomyślałbym, że mogę mieć nadwrażliwe dziąsła.