Unikalne forum wielotematyczne
Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Turystyka i podróże (/dzial-turystyka-i-podroze)
+--- Wątek: Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? (/w-czy-mozliwy-jest-wynajem-jachtow-%E2%80%93-grecja-moze)



Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Limon - 07-19-2017 06:39 AM

Oboje z żoną od dziecka interesowaliśmy się żeglarstwem. Oszczędzaliśmy kilka lat aby wybrać się na wycieczkę życia. Chcielibyśmy zwiedzić Grecję, ale od strony morza, czy jest możliwość wynajęcia tam jachtu, orientujecie się?


Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Draco - 07-19-2017 08:21 AM

No jasne Smile. To niesamowite przeżycie obejrzeć te wszystkie stare porty, historyczne miejsca, archipelagi. Co prawda infrastruktura żeglarska pozostawia wiele do życzenia ale dzięki temu stare porty zachowały swój rybacki wygląd.


Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Limon - 07-19-2017 11:20 AM

Widzę, że ty już to przeżyłeś Smile. A jak to wygląda cenowo? Pewnie tanio nie jest.


Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Draco - 07-19-2017 11:53 AM

Wiesz co, jeśli chodzi o wynajem jachtów Grecja w porównaniu z innymi krajami jest dość atrakcyjna i pod tym względem. Sezon żeglarski jest długi, a ceny zależą od ilości chętnych. Podaję ci link: http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/grecja-charter.html. Myślę, że spokojnie znajdziesz tam ofertę dla siebie.


Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Limon - 07-19-2017 02:11 PM

To świetnie Smile. A jeszcze powiedz skąd najlepiej wyruszyc w taki rejs. Chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej.


Czy możliwy jest wynajem jachtów – Grecja może? - Musician - 07-19-2017 05:10 PM

Ja bym ci polecił Lefkas. Stamtąd dotrzesz do wszystkich wysp takich jak Itaka, Zakyntos czy Korfu. Oczywiście można też z Aten, ale według mnie ta pierwsza opcja jest ciekawsza.