Unikalne forum wielotematyczne
Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? (/w-chce-zamowic-u-kogos-okna-do-bramy-%E2%80%93-ktory-wykonawca-jest-wart-polecenia)



Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - avulsed - 07-07-2017 12:48 PM

Jak w temacie, chcę kupić dobre okna bramowe. Odrobinę mam z tym problem ponieważ propozycji jest wiele, jeszcze ojciec mi kilka rzeczy podpowiada i chyba już trochę za dużo tego Wink Może ktoś byłby w stanie mi konkretnie wskazać jaka firma jest OK i tyle?


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - youngsoldier - 07-07-2017 01:24 PM

No najgorzej jak się zaczną podpowiedzi z każdej strony i każdy co innego mówi ale zero konkretów... Normalnie skąd ja to znam, przy każdej remontowej historii jest dokładnie to samo...


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - eminenz - 07-07-2017 01:35 PM

Odnośnie sensownych okien bramowych to ja bym się koncentrował na polskich wytwórcach bo od lat robimy świetne okna różnego typu doceniane także na zagranicznych rynkach w Europie i nie tylko.


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - Madera - 07-07-2017 02:37 PM

O ile mnie pamięć nie myli to mój mąż brał do bramy okna z firmy Erna, sprzedają własne produkty i dlatego wyszło wszystko bardzo tanio. Zdaniem męża to te okna są bardzo solidne.


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - Musician - 07-07-2017 05:06 PM

Moje doświadczenie pokazuje że jest to naprawdę dobry producent - http://www.erna.pl/okna-do-bram/. Już kiedyś polecałem okna do bramy z tego źródła i teraz spokojnie mogę to powtórzyć. Zresztą jak widać nie jestem w tym odosobniony. Bardzo na plus tych okien przemawia że są wykonane z poliwęglanu, nie jak to zwykle jest ze szkła. Naprawdę jest różnica bo montuje się to łatwiej (mniejsza waga) no i wytrzymałość znacznie lepsza.


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - Linka - 07-07-2017 05:51 PM

Ja pamiętam jak u nas w bramie garażu robili okno, nie spisali się wtedy i był spory problem ze szczelnością. Ale to było okno z firmy krzak i ekipa też nie budziła mojego zaufania.


Chcę zamówić u kogoś okna do bramy – który wykonawca jest wart polecenia? - Maza - 07-07-2017 07:12 PM

Z wykonawcami potrafią być rozmaite przeboje, nie da się zaprzeczyć. Odnośnie okien do bram – my mamy już kilka lat i świetna sprawa. I jest znacznie lepsza wentylacja w garażu.