Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - Wersja do druku

+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? (/w-czy-w-poznanskich-prywatnych-przedszkolach-mozna-spodziewac-sie-nowosci-wychowawczych)

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - RicardO - 06-12-2017 09:51 AM

Czy orientujecie się może czy w przedszkolach pryatnych w stolicy Wielkopolski są dostępne jakieś nowości w kwestii wychowania maluchów? Chodzi mi na przykład o języki obce, czy może jakieś zajęcia artystyczne?

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - Bogusia_Kaczorowska - 06-12-2017 12:06 PM

Wszystko to o czym piszesz i o co pytasz prowadzi się w przystanekmontessori.pl, gdzie zajęcia są naprawdę wyjątkowe. Dzieci uczą się języka angielskiego w ekstra sposób, a rodzice bardoz szybko wiedzą efekty tej nauki. Poza tym nauczycie starają się rozwijać pasje dzieci w kierunku działań artystycznych, co dzieciom także bardzo odpowiada.

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - RicardO - 06-12-2017 01:17 PM

O i to mi się podoba...

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - Czakra - 06-12-2017 02:06 PM

Nie tylko Tobie się to podoba, bo po prostu te przedszkola bo działa ich w Poznaniu kilka są warte tego, żeby odwiedzału je nasze dzieci.

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - Maza - 06-12-2017 03:19 PM

Wedłu mnie nawet nie chodzi o ilość tych zajęć, ale po prostu podejście do samej kwestii wychowania. Po prostu nauczyciele, któzy tam pracują znajdują się w swoje pracy idalnie, a swoim optymizmem zarażają dzieci.

Czy w poznańskich prywatnych przedszkolach można spodziewać się nowości wychowawczych? - Linka - 06-12-2017 04:35 PM

Gdybyś ktoś jeszcze nie wiedział, to większość informacji o tym przedszkolu można przeczytać tutaj http://www.przystanekmontessori.pl/, to najlepsze prywatne przedszkole w Poznaniu do którego jest wieleu chętnych co nie dziwi. Z tego też względu powstało kilka miejsc, w których przedszkola działają.