Unikalne forum wielotematyczne
Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? (/w-ile-kosztuje-nowa-klimatyzacja-w-rybniku)Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - Ethereal Body - 04-20-2017 01:38 PM

Witam! Mam pytanie do znawców tematu. Ile będzie mnie kosztowało założenie klimatyzacji w domu 120m2. To nowy dom, w trakcie budowy. Chodzi mi o cene za same urządzenia i montaż. Ewentualnie jaki byłby koszt obsługi takiego systemu?


Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - Kancel - 04-20-2017 02:20 PM

Pod tym adresem https://klimapoint.pl/klimatyzacja/ znajdziesz wszystkie podstawowe informacje na temat klimatyzacji. Jest ogólne wyjasnienie, czym jest klimatyzacja i jak są jej rodzaje. Jest informacja o producentach i cenach na poszczególne systemy klimatyzacyjne. Jest także notka o montazu i serwisie. Jak interesuje Cię klimatyzacja w Rybniku to ten serwis należy do firmy ze Śląska, która specjalizuje sie właśnie w montażu klimatyzacji.


Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - avulsed - 04-20-2017 04:54 PM

Koszt założenia klimatyzacji w domu średniej wielkości to kilka tysięcy złotych. Koszt eksploatacji zalezy od tego, jak gorące jest lato i ile bierze firma, która serwisuje system.


Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - Ethereal Body - 04-20-2017 07:01 PM

Dzięki za tego linka, ale i tak nie wiem, który system bedzie odpowiedni dla mojego domu.


Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - RicardO - 04-20-2017 08:46 PM

Bez zobaczenia domu nikt Ci nie przedstawi dokładnej wyceny. Ja myśle, że wydajny system klimatyzacji z montażem będzie kosztował powyżej 10tyś złotych. Naprawde ciężko mówić o konkretach bez dokładnych wyliczeń.


Ile kosztuje nowa klimatyzacja w Rybniku? - Ethereal Body - 04-20-2017 08:58 PM

Ok. Dzięki za taką orientacyjną wycene. Przynajmniej wiem na czym stoje. Cena w granicach 15tyś jest jeszcze do udźwignięcia. Będę szukała teraz kogoś, kto za taką kase to zrobiSmile