Unikalne forum wielotematyczne
Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? (/w-porzadek-z-dywanami-i-skorzanym-zestawem-wypoczynkowym-kto-sie-tym-zajmuje)



Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Madera - 03-27-2017 05:48 AM

Dom rodziców jest ładny ale zaniedbany więc pomyślałam że zrobię im prezent i jakoś tam ogarnę. Przeliczyłam się jednak i nie jestem w stanie przywrócić wnętrzom blasku na własną rękę. Może lepiej będzie wynająć do tego ekipę? Największym wyzwaniem będą stare dywany i kanapa z fotelami – skórzany ładny zestaw ale w złym stanie. Znacie jakąś dobrą firmę?


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - RAZOR - 03-27-2017 07:49 AM

Cóż, w Warszawie masz sporo ekip sprzątających, jedne lepsze inne gorsze. Jak wszędzie Wink Niestety zupełnie nie znam tego rynku, nie interesowałem się tym do tej pory.


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Kipsta - 03-27-2017 09:27 AM

Zdaje się że w Twoim przypadku powinna być to rzeczywiście agencja z konkretnym zapleczem – stary brud w dywanie czy na skórze jest ciężki do usunięcia, w przypadku wypoczynku masz jeszcze ryzyko uszkodzenia skóry. Hm, ciężka sprawa Smile


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - youngsoldier - 03-27-2017 11:05 AM

Przerabiałem to jakiś czas temu, zerknij: http://steamlux.pl/pranie-dywanow.html. Moim zdaniem świetna firma, wierz mi że moje dywany wyglądały tragicznie. Poich zabiegach są jak nówki sztuki i nie ma w tym żadnej przesady. Jak ktoś mnie pyta o pranie dywanów Warszawa chyba w tym momencie lepszych speców nie posiada.


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - avulsed - 03-27-2017 02:03 PM

No akurat ta firma jest świetnie znana, taki „mercedes” jak mowa o usługach sprzątania. Pytanie tylko czy nie są drodzy, osobiście nie sprawdzałem cennika.


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Limon - 03-27-2017 02:28 PM

Drodzy? No co Ty, jest przynajmniej kilka dużo gorszych firm z wyższymi stawkami. Zajmują się też obiciami http://steamlux.pl/czyszczenie-tapicerki-skorzanej.html. Nie są to łatwe usługi, rzeczywiście jest pewne ryzyko. Mimo to jak trzeba zamówić czyszczenie tapicerki skórzanej Warszawa raczej nie zaskoczy żadną lepszą ofertą.


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Maza - 03-27-2017 02:48 PM

Fajnie w sumie że dziś można na swobodzie sobie zadzwonić i ktoś profesjonalny zajmie się czyszczeniem, sprzątaniem i tak dalej. Firmy to wiadomo, że korzystają z takich usług ale osoby prywatne coraz częściej też.


Porządek z dywanami i skórzanym zestawem wypoczynkowym, kto się tym zajmuje? - Draco - 03-27-2017 04:20 PM

Ludzie nie mają czasu, żeby sprzątać a pewne zadania wymagają sporych nakładów pracy. Zamawiasz sobie ekipę i masz wszystko zrobione.