Unikalne forum wielotematyczne
Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Ekonomia i Gospodarka (/dzial-ekonomia-i-gospodarka)
+--- Wątek: Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? (/w-czy-sa-firmy-oferujace-zarzadzanie-najmem-w-poznaniu)



Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - youngsoldier - 03-07-2017 03:27 PM

Chciałbym wynająć komuś swoje mieszkanie na dłuższy czas ale nie tak zwyczajnie z wszystkimi związanymi z tym kłopotami… zwłaszcza że zamierzam na ten czas wyjechać za granicę więc potrzebna mi jest firma która nie tylko zajmie się znalezieniem najemcy ale też zadba by wszystko w czasie wynajmowania było ok, od początku do końca. Orientujecie się może czy ktoś w Poznaniu oferuje takie kompleksowe usługi?


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - agnieszkapająk - 03-07-2017 04:20 PM

Szczerze mówiąc nie słyszałam nigdy o czymś takim, pośredników w wynajmowaniu można znaleźć bez trudu w każdym biurze nieruchomości (chociaż pewnie wolą sprzedawać bo mają wtedy większe zyski), ale żeby ktoś jeszcze pilnował wynajętego mieszkania dla klienta to nie słyszałam


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - youngsoldier - 03-07-2017 05:02 PM

Są takie usługi, tylko nie wiem czy w Poznaniu też


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - rotten_lady - 03-07-2017 05:39 PM

A nie można prościej? Poproś po prostu kogoś z rodziny czy kogoś zaufanego żeby trzymał rękę na pulsie jak ciebie nie będzie i już. Znam wiele takich sytuacji, może znajdziesz kogoś dla kogo nie będzie to kłopotem


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - youngsoldier - 03-07-2017 08:01 PM

Raczej nie mam takiej możliwości ale też nie chciałbym kogoś obarczać moimi sprawami, wolę to powierzyć specjalistom, o ile oczywiście takich znajdę.


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - avulsed - 03-07-2017 09:23 PM

Znajdziesz bez trudu, w Poznaniu zarządzaniem najmem zajmuje się renomowana firma, tutaj znajdziesz szczegóły premiumforrent.pl/zarzadzanie. Są to dokładnie takie usługi jak pisałeś ale jeszcze bardziej rozbudowane, bo na przykład dbają o to żeby umowa była właściwie skonstruowana z korzyścią dla ciebie, co zabezpieczy wszystkie twoje interesy. No i masz pewność że dokonają wyceny w taki sposób, żebyś na wynajmie zarobił jak najwięcej ale jednocześnie żeby cena nie była na tyle wysoka że nikt nie będzie tego mieszkania chciał wynająć. Więc i to odpada ci z głowy – kwestia wyceny, zastanawianie się nad tym i szukanie jakie ceny obowiązują w podobnym standardzie, dla mnie osobiście to było chyba największym udogodnieniem


Czy są firmy oferujące zarządzanie najmem w Poznaniu? - youngsoldier - 03-07-2017 09:59 PM

Dzięki, wiedziałem że musi być taka firma w takim dużym mieście. Sam nie wiem co dla mnie byłoby największym udogodnieniem, najbardziej chyba to że po prostu będę mógł spać spokojnie i nie będę musiał martwić się co dzieje się z moim mieszkaniem i co zastanę po powrocie Smile