Unikalne forum wielotematyczne
Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? (/w-czy-pieczatki-kieszonkowe-nie-brudza)Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - agnieszkapająk - 02-22-2017 09:03 AM

Moja znajoma lekarka bardzo sobie chwali korzystanie z pieczątek osobistych w wersji kieszonkowej. Ja jakoś nie mogę się do nich przekonać, bo mam po prostu obawy przed tym, żeby nie zepsuć sobie ubrań. Podejrzewam, że raz na jakiś czas tusz może po prostu zabrudzić mi ubranie. Mieliście już takie przypadki?


Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - RicardO - 02-22-2017 11:12 AM

Hehe, spokojnie nie musisz sie niczego obawiać. Warunek przy zakupie takiej pieczątki jest jeden, żeby zrobić to u zaufanego sprzedawcy. No w sumie to są dwa warunki, bo drugim jest to, żeby opakowanie szczelnie zamykać Smile))


Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - agnieszkapająk - 02-22-2017 02:05 PM

No o to się nie musziz martwić jestem dość skrupulatna i zawsze uważam na takie przypadki


Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - Czakra - 02-22-2017 02:30 PM

Faktycznie kolega ma racje, nic się nie stanie, jeśli jakość produktu bedzie odpowiednio. W pieczątkach nie ma płynnego tuszu, bo ten wnika w gąbkę. Materiał z którego wykonuje isę pieczątki tego typu musi być mocny, bo wyobraź sobie sytuajcę, w której ktoś siada przypadkowo na takiej pieczątce...


Czy pieczątki kieszonkowe nie brudzą? - youngsoldier - 02-22-2017 04:45 PM

No miło by takiej osobie na pewno nie było... Ja kupuje cały sprzęt biurowy w tym również pieczątki tutaj amik-poznan.pl/466-pieczatki-kieszonkowe-podpisowe i bardzo cenię sobie tą współprace. W dużych firmach jestem anonimowy, a tutaj doskonale znają moje potrzeby. O każdej nowości z branży biurowej wiem z pierwszej ręki, zanim wiedzą o tym inni. Taki układ to ja rozumiem.