Unikalne forum wielotematyczne
Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Hobby, nasza twórczość (/dzial-hobby-nasza-tworczosc)
+--- Wątek: Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc (/w-poszukiwania-kursu-pierwszego-tanca-w-warszawie-%E2%80%93-prosze-o-pomoc)

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Bogusia_Kaczorowska - 02-08-2017 02:20 PM

Czy znajdę tutaj jakieś młode małżeństwa ze stolicy, które mają już za sobą pierwsze tańce na weselach? Wink Strasznie się stresuję tego momentu, do ślubu jeszcze daleko, ale ja nie mam żadnego doświadczenia w tańcu, zresztą narzeczony też specjalnie dobry w tym nie jest. Znacie szkołę, która potrafi nauczyć takie beztalencia jak my? Żeby to jakoś wyglądało kurczę…

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Musician - 02-08-2017 02:35 PM

ogólnie rzecz biorąc pierwszy taniec na weselu to nie jest jakiś obowiązek, jak ktoś się nie czuje na siłach to nie musi tego robić…

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Bogusia_Kaczorowska - 02-08-2017 05:24 PM

no niby tak, ale z drugiej strony jest to trochę taka tradycja i jednak chciałabym, aby na naszym weselu tak właśnie wyglądało otwarcie.

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Czakra - 02-08-2017 06:33 PM

Brak doświadczenia tanecznego wcale nie musi być problemem moja droga. Profesjonalne kursy pierwszego tańca w Warszawie są w fajnej atmosferze prowadzone tutaj http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec i naprawdę polecam zapoznać się z tą ofertą. Bardzo cierpliwi instruktorzy tańca tam pracują, a do tego nie działają szablonowo. Dopasowują układy taneczne nie tylko do konkretnych potrzeb, ale przede wszystkim do możliwości tanecznych osób, które się uczą. Z tego kursu nie wyjdziesz nauczona na sztywno kroków, uwierz mi, wiem co mówię.

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - agnieszkapająk - 02-08-2017 07:48 PM

Kurcze, ja tam nie wyobrażam sobie życia bez tańca i po prostu nie wierzę, że tak wiele osób nie umie tańczyć.

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Czakra - 02-08-2017 09:20 PM

Nie można tak mówić, nie zdajesz sobie sprawy z tego, że do tańca potrzebne jest poczucie rytmu, a więc jako taki słuch i nie każdy po prostu się z tym urodził.

Poszukiwania kursu pierwszego tańca w Warszawie – proszę o pomoc - Bogusia_Kaczorowska - 02-08-2017 10:59 PM

Dzięki, słyszałam już o szkole Rising Stars, ale właśnie nie wiedziałam czy warto tam iść. Na pewno się tam wybierzemy Wink