Unikalne forum wielotematyczne
Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Porady (/dzial-porady)
+--- Wątek: Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? (/w-czy-mozna-wynajac-samochody-do-firmy-na-okolo-dwa-miesiace)



Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - RAZOR - 02-01-2017 03:48 AM

Nie mam w firmie zorganizowane transportu, bo go po prostu nigdy nie potrzebowałem. Z reguły wszelkie transporty były realizowane przez firmy zewnętrzne, które dysponowały swoimi flotami. Obecnie szykuje mi się dość złożony projekt od wykonania, do którego są niezbędne samochody, a dokładnie 10 aut osobowych na 2 miesiące. Czy można taki wynajem gdzie w naszym kraju znaleźć?


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Limon - 02-01-2017 05:54 AM

Znajdziesz i to bez żadnego problemu. Swoją drogą to jest bardzo ciekaw, jaki projekt wymaga użycia 10 aut? Pewnie jakaś handlówka albo coś związanego z promocją. 10 samochodów, to w dzisiejszych czasach dla wypożyczalni minimum, które muszą spełniać, żeby zaistnieć na rynku u sie na nim utrzymac.


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Sharliya - 02-01-2017 07:38 AM

Co do całego systemu związanego z wypożyczaniem aut to faktycznie wiele firm ma auta liczone nawet i powyżej stu, tylko pytanie w jakim one są w stanie. Jeśli ktoś o nie dba to owszem warto z nichj korzystać. Ale jeśli służą one klientom, bez odpowiedniego nadzoru, to ja takich samochodów nie chcę.


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - RAZOR - 02-01-2017 10:07 AM

No ja też takich aut na pewno nie wynajmę. Liczę na to, że uda mi się sięgnąć po jakieś samochody z wyższej półki, które będą dodatkowo dobrze wyposażone. Gdzie mogę takie auta wynająć?


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Sharliya - 02-01-2017 12:52 PM

Oj widzę, żę drążysz temat jak możesz Smile)) I dobre, bo to znak, że jesteś zdeterminowany. Dla klientów, którzy lubią pewne umowy, bezpieczeństwo i najlepsze ceny polecam tą ofertę wynajmu aut, sam korzystam z tych usług i wiem, że warto im zaufać.


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - RAZOR - 02-01-2017 01:21 PM

No dzięki, właśnie czegoś takiego szukałem i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakies fajne kolory Smile)))


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Ethereal Body - 02-01-2017 03:39 PM

No to już kwestia, na którą czasami nie ma się wpływu Smile))) To bardzo dobra wypożyczalnia, która oferuje wynajem i dla klientów indywidualnych i grupowych, gdzie wynajem oznacza po prostu narzędzie do pracy.


Czy można wynająć samochody do firmy na około dwa miesiące? - Draco - 02-01-2017 05:08 PM

Wiem, znam i korzystam od dłuższego czasu. Polecam zaglądać tutaj regularnie, bo pojawiają się często promocje, które jeszcze bardziej obniżają koszty wynajmu. A te i tak są bardzo niskie w porównaniu z innymi ofertami dostępnymi na rynku.