Unikalne forum wielotematyczne
Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Porady (/dzial-porady)
+--- Wątek: Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? (/w-co-sadzicie-o-zegarkach-maurice-lacroix)



Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Madera - 01-27-2017 03:26 PM

Cześć. Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? Pytam nie tylko o walory estetyczne ale też o wytrzymałość, wygodę użytkowania i ogólną opinię. Najbardziej proszę o wypowiedzi posiadaczy ale będę wdzięczna za wszystko co wniesie coś do dyskusji. Pozdrawiam serdecznie.


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Uzurpator - 01-27-2017 03:48 PM

Bardzo ładne, fajne i proste zegarki. Mechanizmy właściwie niezniszczalne, a najfajniejsza jest w nich skromność. Nie ma się co oszukiwać, są to drogie i ekskluzywne zegarki a mimo to pasują na każdą okoliczność do każdego ubioru. Duzy plus dla projektantów i całej marki za trzymanie się swoich ideałów.


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Kancel - 01-27-2017 05:55 PM

Cześć. Mam dwa Maurice Lacroix zegarki bardzo wytrzymałe, ładne i czytelne. Idealne na co dzień, do pracy czy też na biznesową kolację albo inne wyjście. Noszą się wygodnie ze wzgledu na lekkość i dobre dopasowanie do nadgarstka. Kłopotów nigdy z nimi nie miałem z tym że dbam o zegarki automatyczne i używam zawsze rotomatu. Być może ma to jakiś wpływ na żywotność mechanizmu. Drugi model mam od niedawna bo wypatrzyłem go w dobrej cenie. Warto przejrzeć bo mają fajne oferty na eleganckie modele.


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Madera - 01-27-2017 07:39 PM

Miałam w dalszej kolejności prosić o namiary na sprawdzony sklep ale juz nie ma potrzeby bo rzeczywiscie wybór mają tu olbrzymi a ceny o wiele niższe niż się spodziewałam. Pytanie tylko o gwarancję oryginalności. Jaką mam pewność że nie kupię podróby?


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Kancel - 01-27-2017 08:45 PM

Pewność masz 100% bo Kraff sprzedaje zegarki w Polsce nie od dziś a od wielu lat i ma opinię jednego z najlepszych i najpewniejszych sklepów. Dostaniesz u nich tylko oryginalne, nowe i fabrycznie zapakowane zegarki z papierami potwierdzającymi oryginalność co możesz sprawdzić na stronie producenta. Internet pozwala na weryfikację każdego modelu tak na prawdę.


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Madera - 01-27-2017 09:27 PM

Nie wiedziałam o tym, jak zamówię to pomożesz mi sprawdzić to wszystko?


Co sądzicie o zegarkach Maurice Lacroix? - Kancel - 01-28-2017 12:15 AM

Mogę ale nie wiem czy ma to sens bo sklep to pewniak. Pozdrawiam.