Unikalne forum wielotematyczne
Darmowe konto bankowe dla seniora. - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Ekonomia i Gospodarka (/dzial-ekonomia-i-gospodarka)
+--- Wątek: Darmowe konto bankowe dla seniora. (/w-darmowe-konto-bankowe-dla-seniora)Darmowe konto bankowe dla seniora. - RAZOR - 01-09-2017 03:43 PM

Skoczyłem niedawno 60 lat i zastanawiam się czy to aby nie jest zbyt późno, żeby zmieniać swoje konto bankowe. Wiem, że jest z tym trochę zamieszania, a ja z natury jest raczej leniwy i nie bardzo wiem, jak to wszystko zacząć.


Darmowe konto bankowe dla seniora. - youngsoldier - 01-09-2017 06:05 PM

Witam starszego kolegę… Czemu sądzisz, że teraz to już niema sensu. Właśnie teraz ma sens i to bardzo duży. Trzeba isc z duchem czasu i szukac dla siebie najlepszych rozwiązań. Ja jak będę miał tyle lat co Ty to na pewno nie pozwolę się zamykać w jakis sztucznych ramach.


Darmowe konto bankowe dla seniora. - avulsed - 01-09-2017 06:16 PM

No pewnie, że tak. Nigdy nie jest za późno na zmiany, nawet tak poważne. Zobacz sobie tutaj http://www.darmowekontabankowe24.pl/blog/ktore-konto-bankowe-wybrac.html, jakie kryteria decydują o wyborze konta, może akurat coś dopasujesz dla sibie. Co ja mówię, na pewno dopasujesz, bo informacje są bardzo jasno przekazane.


Darmowe konto bankowe dla seniora. - Kipsta - 01-09-2017 06:52 PM

Zapamiętaj sobie jedno, że wiem nie jest żadnym ograniczeniem, a powiem więcej, często decyduje on o fajnych ofertach. Konta dla seniorów są bardz korzystne, jeśli chodzi koszty, a właściwie ich brak. Podkreślam to przy każdej okazji.