Unikalne forum wielotematyczne
Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Praca i kariera (/dzial-praca-i-kariera)
+--- Wątek: Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? (/w-szukam-biura-rachunkowego-z-fajnymi-cenami-%E2%80%93-co-polecacie)



Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - Linka - 01-09-2017 07:30 AM

Muszę zapewnić swojej firmie sensowną obsługę księgową, całą rachunkowość itp. Niekoniecznie chcę zatrudniać kogoś na etat, raczej myślałam o jakiejś formie współpracy z firmą zewnętrzną. Jako że nie orientuję się za bardzo w stołecznym rynku to przydałaby się rzeczowa rada. Dziękuję uprzejmie Smile


Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - RAZOR - 01-09-2017 09:15 AM

Konkurencja jest Twoim sprzymierzeńcem. Jak chodzi o tanie biuro rachunkowe Warszawa daje całkiem niezłe pole do szukania. W końcu każde z biur chce jakoś wygrać rywalizację o klienta. Może Optimum by się sprawdziło? Poszukaj, bardzo solidną ekipę mają.


Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - youngsoldier - 01-09-2017 10:58 AM

Też właśnie o nich myślałem optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych. Mają naprawdę poważnych klientów zresztą lata doświadczeń robią swoje. Skontaktuj się i będziesz wszystko wiedzieć ale drodzy nie są.


Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - avulsed - 01-09-2017 12:58 PM

Na szczęście przedsiębiorcy mają dziś o tyle łatwo że poziom księgowości w biurach jest wysoki. Naprawdę trzeba mieć mega pecha żeby trafić na jakieś totalnie do bani biuro.


Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - Maza - 01-09-2017 03:17 PM

Też myślę że w dziedzinie obsługi księgowej i rachunkowości mamy w Polsce dobrą sytuację. Sporo fachowców z doświadczeniem a ci młodsi w niczym nie gorsi.


Szukam biura rachunkowego z fajnymi cenami – co polecacie? - RicardO - 01-09-2017 05:31 PM

Ja bym jeszcze dodał że ceny tych wszystkich rachunkowych usług wcale nie są wysokie i to w skali całego kraju. Fajnie bo tym sposobem biznes może na tym odcinku realnie oszczędzić a niewiele jest takich obszarów.