Unikalne forum wielotematyczne
Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Porady (/dzial-porady)
+--- Wątek: Którego detektywa z Worcławia polecacie? (/w-ktorego-detektywa-z-worclawia-polecacie)Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Draco - 01-04-2017 08:22 AM

Witam wszystkich, potrzebuję bardzo pilnie informacji o polacanych detektywach z Wrocka. Komu warto zaufać, komu niekoniecznie i ile kosztuje zebranie materiałów zdjęciowych na kogoś?


Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Musician - 01-04-2017 09:31 AM

Cześć, nie znam się na tym na tyle dobrze żeby być autorytetem ale koszrystałem kiedyś z pomocy detektywów w odnalezieniu pewnej osoby i raczej nikt ci nie powie że to kosztujue tyle i tyle bo niekiedy pewne sprawy się przeicągają i trwają dłużej, inne rozwiązują się od ręki także chyba lepiej jak porównasz oferty kilku agencji i wybeirzesz sobie coś najbardziej odpowiedniego. Ja bym tak zrobił.


Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Draco - 01-04-2017 11:17 AM

No dobrze, jesli ktos korzystał z jakiejs agencji i byl zadowolony to prosze o namiary tutaj albo na priv. Pozdraiwam.


Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Linka - 01-04-2017 02:05 PM

hej, zdecydowanie polecam to biuro: cdfox.pl/kontakt/detektyw-wroclaw/, bo sa świetnymi fachowcami, mają niskie stawki a co najwazniejsze szybko zamykają sprawy. Poleciłam ich swojego czasu mojej przyjaciółce do bardzo zawikłanej sprawy bo w grę wchodziło śledzenie, robienie zdjęć, a że osoba śledzona była bardzo przezorna, naprawdę świetnie unikała przyłapania. Już w pierwszym tygodniu materiał był gotowy, a ta osoba nawet o tym nie wiedziała ;].


Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Kancel - 01-04-2017 02:26 PM

Znam agencje i mam o niej bardzo dobre zdanie. Moją sprawą zajęli się z miejsca, od początku widac było duże zaangazowanie i umiejętności. Jakbym miał jeszcze raz wybierać to też bym się na nich zdecydował.


Którego detektywa z Worcławia polecacie? - Draco - 01-04-2017 05:00 PM

Dzięki, takich informacji potrzebowałem Smile. Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem, pozdrawiam i wszystkiego dobrego!