Unikalne forum wielotematyczne
Kto poleci dobrego i niedrogiego architekta z Poznania? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Kto poleci dobrego i niedrogiego architekta z Poznania? (/w-kto-poleci-dobrego-i-niedrogiego-architekta-z-poznania)



Kto poleci dobrego i niedrogiego architekta z Poznania? - Kipsta - 12-29-2016 10:46 PM

Witam, kto poleci mi dobrego architekta z Poznania za nieduże pieniądze? Projekt nie jest skomplikowany, domek nieduży wiec mam nadzieje ze uda sie to zamknac w rozsadnej kwocie. Pozdrawiam!


Kto poleci dobrego i niedrogiego architekta z Poznania? - Uzurpator - 12-29-2016 11:30 PM

Cena zalezy nie tylko od wielkości ale wielu innych czynników – to po pierwsze. Spora czesc moich znajomych w tym i ja korzystaliśmy ze sprawdzonego poznańskiego architekta - Nano Studio. Stawki ma konkurencyjne, jest terminowy i idzie z nim się dogadać w każdej kwestii. W wielu rzeczach warto zdać się oczywiscie na doswiadczenie, miałem kilka własnych pomysłów ale czesc bylaby totalnie nieuzyteczna dlatego ciesze sie ze go posluchałem i jest jak jest.


Kto poleci dobrego i niedrogiego architekta z Poznania? - Kipsta - 12-29-2016 11:58 PM

Wielkie dzieki za szybką odpowiedź Smile. Mam niby jakąś wizję tego domu ale ktoś musi rzucic profesjonalnym okiem na moje pomysly i zweryfikowac pewne kwestie.