Unikalne forum wielotematyczne
Pomoc w sprowadzeniu samochodu - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Porady (/dzial-porady)
+--- Wątek: Pomoc w sprowadzeniu samochodu (/w-pomoc-w-sprowadzeniu-samochodu)Pomoc w sprowadzeniu samochodu - RAZOR - 12-29-2016 08:14 AM

Witajcie. Mam pewien problem ze sprowadzeniem do Polski samochodu. Mieszkający w Niemczech brat stwierdził, że przekaże mi swojego passata Wink ale nie wiem w jaki sposób po niego jechać. Na kołach boje się wracać sam, a w dodatku samochód ma jakąś tam usterkę turbiny. Remont będzie już u nas. Brat twierdzi, że w Polsce taniej.


Pomoc w sprowadzeniu samochodu - youngsoldier - 12-29-2016 10:23 AM

Jak auto chodzi i nie widac spadku mocy to bierz doswiadczonego kierowce i jedzcie po nie. Wrocicie na spokoju, a w Polsce naprawy znacznie tansze.


Pomoc w sprowadzeniu samochodu - RAZOR - 12-29-2016 01:01 PM

Z tego co sie orientuję to spadek mocy jest widoczny, ale autko wciąż jeździ dynamicznie.


Pomoc w sprowadzeniu samochodu - avulsed - 12-29-2016 03:34 PM

Cześć. Jak na moje oko ryzyko jakiejś poważnej awarii w czasie samodzielnego powrotu jest dość spore. Przecież jeszcze nie znasz tego samochodu, więc może ci być trudno nim jeździć. A jak turbina nie domaga to lepiej uważać. Dlatego najlepiej skontaktuj się z nimi: http://pomocdrogowa-laweta.com.pl/. Jeżdżą po całej Europie, a do Niemiec to mają już naprawdę blisko.


Pomoc w sprowadzeniu samochodu - Musician - 12-29-2016 04:27 PM

Hej. Ja też jestem zdania, że lepiej wziąć ze sobą jakichś fachowców. Pomoc Drogowa Laweta wydaje się okej. A jeszcze auto wezmą na hol jak będzie trzeba: http://pomocdrogowa-laweta.com.pl/oferta/autoholowanie/. Nie ma co ryzykować. Drobną usterkę szybko naprawią, a jak się coś więcej zepsuje to koszty bardzo pójdą w górę.


Pomoc w sprowadzeniu samochodu - RAZOR - 12-29-2016 05:56 PM

Dzięki. Okazuje się, że mój problem miał proste rozwiązanie. Ale zupełnie nie wiedziałem, że można sobie tak wynająć lawetę. Na pewno skorzystam. Jeszcze raz dziękuję i szerokości życzę.