Unikalne forum wielotematyczne
Odpowiednia dieta na odchudzenie - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Różne (/dzial-rozne)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Odpowiednia dieta na odchudzenie (/w-odpowiednia-dieta-na-odchudzenie)



Odpowiednia dieta na odchudzenie - Kipsta - 12-13-2016 11:12 AM

Cześć. Musiałam tu założyć temat bo szukam odpowiednich diet na odchudzanie. Troszkę ćwiczę, ale zazwyczaj mam tyle pracy, że wracając do domu jedyne o czym marzę to łóżko. Nie ćwiczę regularnie niestety. Pomyślałam że dieta pozwoli mi się nieco odchudzić. Czy znacie jakieś podpowiedzi w zakresie odpowiednich diet. Będzie mi niezwykle miło za podpowiedzi. Pozdrawiam


Odpowiednia dieta na odchudzenie - Bogusia_Kaczorowska - 12-13-2016 11:39 AM

Cześć. Wedle mnie najlepszą dietą jest umiar. Musisz odłożyć to wszystko co ci szkodzi, nawet jeśli smakuje ci najlepiej. Wydaje mi się, że najskuteczniejszą metodą na sukces w kwestii odchudzania są warzywa, które trzeba polubić. Wtedy reszta nie jest już tak apetyczna.


Odpowiednia dieta na odchudzenie - RicardO - 12-13-2016 01:17 PM

Siemka. na moje powinnaś się do kogoś zgłosić kto by ci dietę opracował. Uważam, że właściwa dieta pozwoli rozwiązać problem z nadwagą. Nie chodzi o rezygnację ze słodyczy czy wszystkich tłustych potraw, głównie chodzi o racjonalne żywienie z głową.


Odpowiednia dieta na odchudzenie - Linka - 12-13-2016 02:34 PM

Zgadzam się w stu procentach z przedmówcą. Racjonalne żywienie. Myślę, że możesz sobie tutaj popatrzeć co mają do zaoferowania bodysense.pl/dietetyka.html. Może akurat ci pomoże. Mnie pomogli. Dzięki nim polubiłam warzywa, owoce, wodę, a ćwiczenia stały się czystą przyjemnością.


Odpowiednia dieta na odchudzenie - avulsed - 12-13-2016 05:06 PM

Hej. Dieta rzeczywiście jest dobra, ale trochę regularniejszego ruchu też powinna się znaleźć. Chociaż 10-15 min dziennie, ale zawsze. Nikt nie każe nikomu ćwiczyć na siłowni przez pół dnia.