Unikalne forum wielotematyczne
Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? (/w-jaka-byscie-polecili-wypozyczalnie-samochodow)

Strony: 1 2


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - Linka - 11-20-2016 10:19 PM

Musze niedługo wypożyczyć samochod, możecie mi powiedziec, gdzie warto uderzyć?


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - RAZOR - 11-20-2016 11:24 PM

Na pewno nie w drzewo –zwłaszcza jeśli nie swoim samochodem. Wink A na serio to gdzie mieszkasz, albo gdzie potrebuzjesz samochodu? Bo polska jest ługa i szeroka, można długo zgadywać, gdzie mieszkasz.


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - Linka - 11-21-2016 12:23 AM

No tak, blondynka ze mnie, powinnam od razu napisać – mieszkam koło Wrocławia, niedaleko, może we Wrocku coś znacie?


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - youngsoldier - 11-21-2016 02:02 AM

Ja znam jedną fajną wypożyczalnię aut, tylko mi teraz uciekła nazwa, jak zajrzysz tu za jakiś czas, podrzucę ci nazwę, chyba że nie znajdę. Wink


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - Linka - 11-21-2016 02:24 AM

No byłabym wdzięczna, pewnie, że tak – w końcu jak ktoś zna daną firme i może ją polecić z własnego doświadczenia, to chyba najcenniejsza informacja, nie?


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - youngsoldier - 11-21-2016 04:54 AM

O, mam jej stronę – zobacz. osekrent.pl/wynajem-samochodow/gliwice - co prawda link przenosi na ofertę dla Gliwic, ale to przeciez ten sam kawałek Polski, więc spokojnie możesz poczytać, dużego przeskoku nie będzie. A już na pewno nie w cenach, bo mają raczej ustalone na cały kraj podobne, no tak mi się zdaje.


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - avulsed - 11-21-2016 06:58 AM

Hej, znam te firme, niedawno jeździłem jej samochodami! A wiecie, że oni mają swój oddział nawet w Krakowie? Bo właśnie tam szukałem pojazdu, mój samochód miał awarię i potrzebowałem zastępczego pojazdu, ta firma mi pomogła. Śmiało można z niej korzystać, nie zdierają z człowieka, samochody świetne.


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - youngsoldier - 11-21-2016 09:46 AM

Osek rent a car – w Krakowie? Ale mnie teraz zdziwiłeś, nie sądziłem, ze tam też są.. ale pewnie nie powinno mnie dziwić, bo oni działają bardoz dynamicznie, znajomy opowiadał, że mają dobrą strategię.


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - avulsed - 11-21-2016 10:35 AM

A jaką tę strategię? Tak z ciekawości pytam, Wink


Jaką byście polecili wypożyczalnię samochodów? - youngsoldier - 11-21-2016 12:31 PM

A tego już nie wiem, znajomy nie zdradził – a ja nie pytałem.