Unikalne forum wielotematyczne
Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. (/w-wywabianie-plam-z-tapicerki-samochodowej)



Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - Limon - 11-17-2016 01:12 PM

Prowadzę serwis samochodowy z kompleksową obsługą klienta, a więc i z użyczaniem aut zastępczych. Mam ich kilkanaście w swojej flocie, ale nie ukrywam, że nie są to auta pierwszej świeżości. Chciałbym troche poprawić ich wygląd poprzez dogłębne wyczyszczenie wnetrz. Kto mi może polecić dobrą firmę piorącą.


Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - RAZOR - 11-17-2016 03:29 PM

No ja Ci mogę polecić, bo znam osobiście i korzystałem osobiści. To firma Bogucki, która od lat zajmuje się moimi autami flotowymi. Wolę korzystać z ich usług. PRzyjeżdżaja w weekend, kiedy auta są już do ich dyspozycji i czyszczą jest dokładnie.Nigdzie nie muszę nimi jeździć.


Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - Maza - 11-17-2016 03:38 PM

Prowadzą bardzo dokładne czyszczenie tapicerki co w branży technicznej jest potrzebne. Często pracownik nawet nieświadomy tego, że jest ubrudzony isiądzie i plama gotowa. Ale już się tym nie przejmuje…


Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - Czakra - 11-17-2016 04:34 PM

Ciekawie to wygląda…


Wywabianie plam z tapicerki samochodowej. - Bogusia_Kaczorowska - 11-17-2016 06:41 PM

No oferta jest ciekawa… Jak nie potrzebujesz wyczyścić auta to można u nich zamówić profesjonalne pranie kanap, które potwierdzam, że znacznie pomaga w utrzymaniou później czystości. Czysta kanapa dziala na człowieka bardziej motywująco Smile