Unikalne forum wielotematyczne
Jak stworzyć odpowiednie cv. - Wersja do druku

+- Unikalne forum wielotematyczne (http://www.szkolaczytania.org.pl)
+-- Dział: Ogólne (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Praca i kariera (/dzial-praca-i-kariera)
+--- Wątek: Jak stworzyć odpowiednie cv. (/w-jak-stworzyc-odpowiednie-cv)



Jak stworzyć odpowiednie cv. - Linka - 11-10-2016 09:01 AM

Mimo, że skończyłam studia o profilu humanistycznym, to nie potrafię sobie poradzić z bardzo prostą rzeczą, jaką jest stworzenie profesjonalnego cv. Oczywiście coś tam mam napisane, ale z profesjonalizmem ma to niewiele wspólnego. Znacie może jakiś portal z ogłoszeniami, gdzie pomagają coś takiego stworzyć.


Jak stworzyć odpowiednie cv. - Maza - 11-10-2016 10:28 AM

To jest chyba jeden z najtrudniejszych dokumentów jaki człowiek musi stworzyć w trakcie swojego żuycia. Ja nad swoim pracowałam naprawdę wyjątkowo długo, żeby go dopracować w każdym calu. A jak zobaczył specjalista mój twór to od razu stwierdził, że jest tam mnóstwo bledow.


Jak stworzyć odpowiednie cv. - RAZOR - 11-10-2016 10:56 AM

Czyli jednym słowiem trzeba było dać od razu do zrobienia komus, kto się na tym zna. Ale jest na to prostszy sposób, o którym koleżanka pisze, czyli skorzystanie z dobrego portalu pracowniczego. Tam uzupełniasz dane i dostajesz gotowy szablon, który spokojnie możesz rozsyłać. Taki portal to przede wszystkim pracotobie.pl, który polecam.


Jak stworzyć odpowiednie cv. - Linka - 11-10-2016 11:18 AM

Dzięki, właśnie takiego portalu szukałam…


Jak stworzyć odpowiednie cv. - RAZOR - 11-10-2016 12:19 PM

Bardzo proszę, cieszę się, że pomogłem. Jest tam dużo ofert pracy z Poznania, które akurat mnie najbardziej interesują. Oczywiście mnóstwo też innych ogłoszęń, które wygladają na takie, że są bardzo dobrze płatne, jeśli uda się znaleźć prace...


Jak stworzyć odpowiednie cv. - youngsoldier - 11-10-2016 12:43 PM

Ja od dawna korzytam z portali dla pracowników po prostu śledzę rynek i sprawdzam, czy jest coś lepszego od tego co mam obecnie. Dobrą zasadą jest to, że pracy się szuka raczej wtedy jak się ja ma, a nie jak się ją straci. Wtedy człowiek w desperacji bierze wszystko co mu się nawinie Smile)))


Jak stworzyć odpowiednie cv. - Linka - 11-10-2016 03:18 PM

Hehehe, tak właśnie jest…


Jak stworzyć odpowiednie cv. - avulsed - 11-10-2016 05:22 PM

Ja zawsze mam przygotowany zestaw dokumentów. Odświeżam je co jakiś czas, jakby trzeba było szybko podziałać. A cv stworzyłem sobie własznie na portalu. To generalnie najprostszy sposób na szybkie stworzenie informacji o sobie.


Jak stworzyć odpowiednie cv. - Czakra - 11-10-2016 07:32 PM

Dzięki portalowi znalazłam w końcu wymarzoną pracę w modelingu. Jedno ogłoszenie zmieniło całkowicie moje życie.